Avslutad | Klockor – Lördag 18 augusti 2001
Klubbad för
FICKUR, ankarur, kronograf, 18K guld, bucklor, gravyr, ca 1921, kedja 18K guld, längd 260 mm.
VISA, herrur, gulmetall, quartz, plexiglas, dag, datum, går ej, originallänk.
VISA, herrur, gulmetall, quartz, mineralglas, analog/digital, går ej, originallänk.
ROLEX Oyster Perpetual Datejust Ref 16233, stål / guld, safirglas, Jubileelänk, ca 1988, box.
Visa varaKlockor Cartier
CARTIER, Tank, damur, förgyllt silver, quartz, läderband, går ej, certifikat, december 1984.