Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 november
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Twist MM, rött läder, silverfärgade beslag, 23x17x9 cm, märkt SR3167, år 2017, kvitto från 2018, dustbag, kartong.
VÄSKA, GUCCI, Ophidia Bag, gg supreme canavs, Web, grön, röd, guldfärgade beslag, 24x20x6 cm, märkt 547551, avtagbar axelrem, papperspåse.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Limited Edition Riveting Bag, svart, lammskinn, 33x20x15 cm, märkt RC0017, år 2007, dustbag.
VÄSKA, PRADA, Large Panier Bag, svart saffiano läder, 34x25x14 cm, cert, dustbag.
VÄSKA, GUCCI, beige läder GG, guldfärgade beslag, 31x28 cm, dustbag, slitage på foder, slitage på läder.
VÄSKA, LONGCHAMP, svart lackskinn, mönstrat lackskinn, 38x26x14 cm, bruksslitage.
VÄSKA, MULBERRY, grönt läder, guldfärgade beslag, 27x14x2 cm, justerbar axelrem, cert, dustbag.
VÄSKA, FULRLA, Metropolis Mini Bag, svart läder, guldfärgade beslag, 17x14x7 cm, två st avtagbara lock, kvitto från 2018, dustbag, papperspåse.
RYGGSÄCK MULBERRY, Bayswater, brunt läder, guldfärgade beslag, 31x30x14 cm, dustbag, axelband i behov av lagning.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, On My Side Bag, Monogram tufting on Nappa Softy leather, Galet Grey läder, guldfärgade beslag, 30,5x24x12 cm, märkt SP2159, år 2019, kvitto från 2019, avtagbar axelrem, dustbag, kartong.
VÄSKA, GUCCI, vintage, svart canvas GG, svart läder, guldfärgade beslag, 22x15x5 cm, märkt 007-0840094, dustbag.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG076, 003, 54, 19, 145, randiga bågar, mörkt glas, putsduk, etui, kvitto, grönfodralspåse.
ARMBAND, HERMÈS, Clic H, svart emalj, guldfärgat spänne, diameter 6 cm, bredd 1 cm, smyckespåse, ask, påse.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe GM, gul, Epi läder, guldfärgade beslag, 25x26x18,5 cm, märkt AR1915, år 1995, plånbok 12x10 cm, gul, Epi läder, märkt MI1917.
Kläder Skor
CHRISTIAN LOUBOUTIN, pumps, svart lackskinn, stl 37, klack 10 cm, skopåse, originalkartong.
VÄSKA, CHANEL, 19, beige quiltat läder, guldfärgade beslag, ca 35x19x10 cm, hologrammärkt 30435656, år 2020, cert, dustbag.
Kläder Skor
BALLERINA, PRADA, rosa, svart, mocka, silverfärgat emblem, stl 38,5, slitage och repor på emblem.
Kläder Skor
BALLERINA, FENDI, gul, svart, röd, turkos, lack, stl 39, kvitto, dustbag, kartong, slitage på skor.