221 - 240 av 326
1...111213...17 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 november

Klubbad för

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, Vintage Trotter Boston, oblique monogram, brun, beige tyg, mörkbrunt läder, guldfärgade beslag, 39x26x23 cm, slitage på handtagen, svag doft.

Utrop: 4 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, YSL, 100% siden, lila, grön, orange, vit, 90x90 cm.

450 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Plånböcker

KORTHÅLLARE, CARTIER, mörkbrunt läder, guldfärgade beslag, 13,5x9,5 cm, kort, sedel, dustbag, kartong, cert,

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, LOUIS VUITTON, LV Initials Belt, svart läder, guldfärgat spänne logo LV, längd 80 cm, bredd 2 cm, märkt M9578, dustbag, kartong.

2 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CHRISTIAN DIOR, 100% siden, orange, brun, 75x75 cm.

600 kr

Utrop: 650 kr

BROSCH, CHRISTIAN DIOR, vintage, guldfärgad metall, vita stenar, 4x4 cm, vikt 19,2 g.

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

VÄSKA, MULBERRY, Armberley Bag, ljusblått läder, guldfärgade beslag, 32x27x14 cm, dustbag, lätt slitage.

Utrop: 7 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sunset Boulevard Bag, monogram vernis, rött lackskinn, guldfärgade beslag, 24x12x2 cm, märkt TH1058, år 2008, fläckar på foder.

Utrop: 5 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sunset Boulevard Bag, monogram vernis, vinrött lackskinn, guldfärgade beslag, 24x12x2 cm, märkt TH0078, år 2008. avtagbar axelrem.

Utrop: 5 000 kr

Accessoarer Plånböcker

FODRAL, LOUIS VUITTON, Agenda, monogram canvas, guldfärgade beslag, 14x11 cm, märkt CA0059, år 2009, penna, originalkartong, dustbag.

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, guldfärgade beslag, 19x10x2 cm, märkt SP4088, år 2008, originalkartong, dustbag.

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CELINE, 100% siden, 88x83 cm, brun, vit, grå, liten fläck.

VÄSKA, GUCCI, vintage, svart läder, guldfärgade beslag, 19x15x4 cm, dustbag, bruksslitage.

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Kläder Skor

BALLERINA, TODS, svart mocka, stl 38, dustbag, originalkartong, bruksslitage, repor på emblem.

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Övrigt

ADVENTSKALENDER, LOUIS VUITTON, Adventskalender från 2023, Multicolors, 51,5x42x5 cm, oöppnad, originalkartong, papperspåse.

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

ÖRHÄNGEN, CHANEL, guldfärgad metall, vita imitationspärlor, Logo CC, stift, märkt A21 CC A, år 2021, ask.

3 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CÉLINE, 100% chiffong, 58x55 cm, vit, blå, fläckar.

375 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, CHRISTIAN DIOR, monogram oblique, blått tyg, guldfärgat spänne, stl 85 cm, 80-85 cm lång, bredd 2 cm, liten väska 10x8 cm.

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

VÄSKA, GUCCI, Dionysus Small GG Shoulder Bag, beige GG Supreme canvas, svart mocka, silverfärgade beslag, 28x17x9 cm, märkt 400249-560440, made in Italy, dustbag med fläckar.

Utrop: 12 000 kr

Kläder Skor

BALLERINA, CHANEL, Flats, svart nylon, stl 37, märkt AG02819, made in Italy, originalkartong, dustbag, bruksslitage, sulan har släppt.

Utrop: 2 300 kr