Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 november
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, Vintage Trotter Boston, oblique monogram, brun, beige tyg, mörkbrunt läder, guldfärgade beslag, 39x26x23 cm, slitage på handtagen, svag doft.
Accessoarer Plånböcker
KORTHÅLLARE, CARTIER, mörkbrunt läder, guldfärgade beslag, 13,5x9,5 cm, kort, sedel, dustbag, kartong, cert,
Accessoarer Bälten
BÄLTE, LOUIS VUITTON, LV Initials Belt, svart läder, guldfärgat spänne logo LV, längd 80 cm, bredd 2 cm, märkt M9578, dustbag, kartong.
BROSCH, CHRISTIAN DIOR, vintage, guldfärgad metall, vita stenar, 4x4 cm, vikt 19,2 g.
VÄSKA, MULBERRY, Armberley Bag, ljusblått läder, guldfärgade beslag, 32x27x14 cm, dustbag, lätt slitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sunset Boulevard Bag, monogram vernis, rött lackskinn, guldfärgade beslag, 24x12x2 cm, märkt TH1058, år 2008, fläckar på foder.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sunset Boulevard Bag, monogram vernis, vinrött lackskinn, guldfärgade beslag, 24x12x2 cm, märkt TH0078, år 2008. avtagbar axelrem.
Accessoarer Plånböcker
FODRAL, LOUIS VUITTON, Agenda, monogram canvas, guldfärgade beslag, 14x11 cm, märkt CA0059, år 2009, penna, originalkartong, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, guldfärgade beslag, 19x10x2 cm, märkt SP4088, år 2008, originalkartong, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, CELINE, 100% siden, 88x83 cm, brun, vit, grå, liten fläck.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, GUCCI, vintage, svart läder, guldfärgade beslag, 19x15x4 cm, dustbag, bruksslitage.
Kläder Skor
BALLERINA, TODS, svart mocka, stl 38, dustbag, originalkartong, bruksslitage, repor på emblem.
Accessoarer Övrigt
ADVENTSKALENDER, LOUIS VUITTON, Adventskalender från 2023, Multicolors, 51,5x42x5 cm, oöppnad, originalkartong, papperspåse.
ÖRHÄNGEN, CHANEL, guldfärgad metall, vita imitationspärlor, Logo CC, stift, märkt A21 CC A, år 2021, ask.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, CHRISTIAN DIOR, monogram oblique, blått tyg, guldfärgat spänne, stl 85 cm, 80-85 cm lång, bredd 2 cm, liten väska 10x8 cm.
VÄSKA, GUCCI, Dionysus Small GG Shoulder Bag, beige GG Supreme canvas, svart mocka, silverfärgade beslag, 28x17x9 cm, märkt 400249-560440, made in Italy, dustbag med fläckar.