261 - 280 av 326
1...131415...17 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 november

Klubbad för

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Twist MM, rosa epi läder, gula sömmar, silverfärgade beslag, 23x17x9 cm, märkt FL1178, år 2018, dustbag, box, repigt lås. Good Condition.

Utrop: 20 000 kr

VÄSKA, MULBERRY, Marloes Hobo Croc, svart croc-embossed nappa läder, mässingfärgade beslag, 39x36x8 cm, separata tags, kvitto, dustbag.

Utrop: 8 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Favorite, monogram damier ebene, guldfärgade beslag, 21x14x3 cm, märkt SD2194, år 2014. avtagbar axelrem, dustbag, bruksslitage.

7 400 kr

Utrop: 5 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Palls Monogram Havane. monogram canvas, svart läder, guldfärgade beslag, 34x25x17 cm, märkt SD3164, år 2014, avtagbar axelrem, dustbag, kvitto från 2014.

Utrop: 17 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON. Melie Bag, Monogram Empreinte, beige läder, guldfärgade beslag, 31x34x12 cm, märkt SD5127, år 2017, avtagbar axelrem, dustbag, kartong, slitage på hörnen, bruksslitage.

Utrop: 15 000 kr

VÄSKA, PRADA, Galleria Bag, rött saffiano läder, guldfärgade beslag, 33x24x15 cm, avtagbar axelrem, bruksslitage.

6 000 kr

Utrop: 6 300 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, 5380, c.714/S5, 56 17, 140, 3N, melerade bågar, bruna glas, putsduk, dustbag, etui, kvitto, kartong, box.

Utrop: 2 300 kr

SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Z0487E, 9AV, 56 17, guldfärgad bågar, bruna glas, dustbag, kvitto, kartong.

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Kläder Skor

LOAFERS, PRADA, Calzature Glace Nero 35, svart läder, Prada logga i blått, stl 35, kvitto från 2018, dustbag, originalkartong, undersidan är omsulad.

Utrop: 2 500 kr

Kläder Skor

SANDALER, PRADA, Calzature Donna Nappa Deserto, beige nappa läder, stl 36,5, kvitto från 2024, dustbag, originalkartong.

5 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, HERMÈS, 70% kashmir, 30% siden, beige, brun, orange, ca 140x140 cm, originalkartong.

Utrop: 3 300 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BURBERRY, ull, silke, 178x140 cm, vinröd, beige, svart, rutig.

1 700 kr

Utrop: 850 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRY, ull, bomull, 200x50 cm, grå, vit, rutig.

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRY, 100% cashmere, 165x31 cm, beige, brun, blå, grön, rutig.

1 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, MULBERRY, 90% merino ull, 10% cashmere, 180x29 cm, brun, vinröd, grön, blå, rutig.

1 200 kr

Utrop: 550 kr

VÄSKA, COCCINELLE, svart läder, guldfärgade beslag, 22x16x12 cm, tre avtagbara axelremar, bruksslitage.

800 kr

Utrop: 850 kr

VÄSKA, FURLA, svart läder, guldfärgade beslag, 19x11,5x4,5 cm, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 650 kr

SOLGLASÖGON, PRADA, SPR59O, ZVN-1Z1, 115, 3N, mörkbruna bågar, mörkbrunt glas, etui, repor på glas.

Utrop: 650 kr

SOLGLASÖGON, DIOR, Oppisite, 70PHA, 60 14, 120, mörkbruna bågar, mörkbrunt glas, etui från Prada, bruksslitage.

Utrop: 550 kr

ARMBAND, FENDI, Brass metal, silver- och guldfärgad metall, stl M, diameter 6 cm, kvitto från 2022.

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr