Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 november
LOUIS VUITTON, VÄSKA, Twist MM, rosa epi läder, gula sömmar, silverfärgade beslag, 23x17x9 cm, märkt FL1178, år 2018, dustbag, box, repigt lås. Good Condition.
VÄSKA, MULBERRY, Marloes Hobo Croc, svart croc-embossed nappa läder, mässingfärgade beslag, 39x36x8 cm, separata tags, kvitto, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Favorite, monogram damier ebene, guldfärgade beslag, 21x14x3 cm, märkt SD2194, år 2014. avtagbar axelrem, dustbag, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Palls Monogram Havane. monogram canvas, svart läder, guldfärgade beslag, 34x25x17 cm, märkt SD3164, år 2014, avtagbar axelrem, dustbag, kvitto från 2014.
VÄSKA, LOUIS VUITTON. Melie Bag, Monogram Empreinte, beige läder, guldfärgade beslag, 31x34x12 cm, märkt SD5127, år 2017, avtagbar axelrem, dustbag, kartong, slitage på hörnen, bruksslitage.
VÄSKA, PRADA, Galleria Bag, rött saffiano läder, guldfärgade beslag, 33x24x15 cm, avtagbar axelrem, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 5380, c.714/S5, 56 17, 140, 3N, melerade bågar, bruna glas, putsduk, dustbag, etui, kvitto, kartong, box.
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Z0487E, 9AV, 56 17, guldfärgad bågar, bruna glas, dustbag, kvitto, kartong.
Kläder Skor
LOAFERS, PRADA, Calzature Glace Nero 35, svart läder, Prada logga i blått, stl 35, kvitto från 2018, dustbag, originalkartong, undersidan är omsulad.
Kläder Skor
SANDALER, PRADA, Calzature Donna Nappa Deserto, beige nappa läder, stl 36,5, kvitto från 2024, dustbag, originalkartong.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, HERMÈS, 70% kashmir, 30% siden, beige, brun, orange, ca 140x140 cm, originalkartong.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, MULBERRY, 90% merino ull, 10% cashmere, 180x29 cm, brun, vinröd, grön, blå, rutig.
VÄSKA, COCCINELLE, svart läder, guldfärgade beslag, 22x16x12 cm, tre avtagbara axelremar, bruksslitage.
VÄSKA, FURLA, svart läder, guldfärgade beslag, 19x11,5x4,5 cm, dustbag, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR59O, ZVN-1Z1, 115, 3N, mörkbruna bågar, mörkbrunt glas, etui, repor på glas.
SOLGLASÖGON, DIOR, Oppisite, 70PHA, 60 14, 120, mörkbruna bågar, mörkbrunt glas, etui från Prada, bruksslitage.