421 - 440 av 544
1...212223...28 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 12 november

Klubbad för

HALSKEDJA, 18K vitguld, fasetterad venezialänk, längd 42 cm, vikt 6,1 g.

Utrop: 4 200 kr

HALSKEDJA, 18K vitguld, venezialänk, längd 38 cm, vikt 3,9 g.

Utrop: 2 800 kr

ARMBAND, 18K guld, bismarcklänk, längd 19,5 cm, bredd 7,6 mm, vikt 19,3 g.

11 400 kr

Utrop: 11 400 kr

Glas Ljushållare

LJUSHÅLLARE, Cést Bon, kristallglas, persikofärgad/grön, höjd 4,5 cm, vikt 149 g, kartong.

Utrop: 200 kr

Glas Ljushållare

Utrop: 200 kr

Belysning Bordslampor

BORDSLAMPA, glas, Au Maison, grå, höjd 19 cm, designad i Danmark, kartong, AAA x 3 batterier ingår ej.

175 kr

Utrop: 200 kr

HALSKEDJA, 18K vitguld, gles tunn ankarlänk, längd 42 cm, vikt 0,9 g.

750 kr

Utrop: 750 kr

HÄNGE, 18K guld, odlad sötvattenspärla, cubic zirconia, höjd inklusive ögla 15,0 mm, vikt 0,3 g.

Utrop: 275 kr

Smyckestillbehör Smyckeskrin

SMYCKESKRIN, brunt mönstrat tyg, mått 11 x 11 x 6,5 cm.

150 kr

Utrop: 175 kr

CARL EDMOND, Granit, Boett nr. IB0417 5BG, herrur, 34 x 34 (49) mm, stål, quartz, safirglas, liten sekundvisare, läderband, originalspänne, ca 2023, etui, ytterkartong.

375 kr

Utrop: 200 kr

ARMRING, sterlingsilver, Zephyr, Paula Pantolin, öppningsbar, mått 50 x 60 mm, vikt 36,8 g, mindre slitage.

Utrop: 2 700 kr

Klockor Swatch

SWATCH, POP, Special, Feathers, designad av Rudolph Mosshammer, Ref nr. PMZ105PACK, damur, plast, 32 mm, quartz (går ej), plexiglas, ytterboett (52 mm) i plast med fjädrar, tygband, originalspänne, ca 1997, väska. Limiterad och numrerad (Nr. 04474/20000).

200 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Olympic Legends, Ref nr. BOX3PACK, 9 st. armbandsur, 1 st. fickur, designade av olympiska atleter, 9 st. quartz (går ej), 1 st. automatisk, plast, originalband, originalspännen, ca 1996, box, ytterkartong. Limiterad och numrerad. ( Nr. 12754/20000).

Utrop: 550 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Olympic Specials, Honour And Glory, Ref nr. BOX2PACK, 9 st. armbandsur med antika grekiska motiv, plast, 8 st. quartz (går ej), 1 st. automatisk, originalband, originalspännen, cert, ca 1995, box, ytterkartong. Limiterad och numrerad ( Nr. 16194/30000).

Utrop: 550 kr

HÄNGE/KEDJA, silver, motiv med fåglar och segelbåtar, längd kedja 50 cm, venezia, hängets mått 56 x 33 mm, vikt 21,8, repor.

600 kr

Utrop: 350 kr

MORRIS, Paul II, Ref nr. M1201, herrur, 42,5 mm, stål, quartz, safirglas, liten sekundvisare, datum, läderband, originalspänne, ca 2021, box.

325 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Gant

GANT, Rutherford, Serie nr. 02000083, Ref nr. G169002, Boett nr. G1690, damur, 35 mm, stål, quartz, mineralglas, datum, originallänk, viklås, ca 2022, box, ytterkartong.

150 kr

Utrop: 200 kr

KUPITTAAN KULTA, brosch, sterlingsilver, ametister, mått 45 x 50 mm, vikt 13,7 g.

425 kr

Utrop: 300 kr

ENGELBERT, örhängen, silver, bergkristall, Stigbert, Stockholm 1947, skruvmekanism, höjd 11 mm, vikt 7,2 g.

Utrop: 450 kr

BROSCH, silver, löv, Nils Widberg, Helsingborg 1954, mått 51 x 26 mm, vikt 5,6 g, ena lövet har gått upp i en lödning.

Utrop: 250 kr