Avslutad | Allmänna – Tisdag 12 november
SMYCKESET, collier, armband, 2 st ringar, brons, längd collier 65 cm, längd armband 17 cm, ringar justerbara, totalvikt 120,8 g, ringar med rester av nagellack.
ENSTENSRING, 18K vitguld, briljantslipad diamant ca 0,05 ct enligt gravyr, ca TW/VS, storlek 15,75+ mm, vikt 1,8 g, behöver rodieras.
THOMAS SABO, ring, sterlingsilver, svarta cubic zirconia, stl 17,75 mm, vikt 16,1 g, ask.
SKULTUNA, manschettknappar, ett, förgylld mässing, emalj, diameter 16 mm, vikt 14 g.
RING, 18K guld, ametister, diamanter ca 0,08 ctv. stl 16,5 mm, vikt 3,3 g, ametist med nagg.
SKULTUNA, manschettknappar, krona, förgylld mässing, emalj, diameter 17 mm, vikt 16 g.