Avslutad | Allmänna – Tisdag 12 november
Klubbad för
COLLIER, rosenkvarts, lås och detaljer i sterlingsilver, trädd på vajer, längd 50 cm.
COLLIER, ametist, rosa månsten, odlade sötvattenspärlor, silverfärgat lås, längd 50 cm.
SOPHIE BY SOPHIE, armband, sterlingsilver, ankare, längd 17/19 cm, vikt 2,5 g, slitage.
Smycken Enstaka örhänge
ENSTAKA ÖRHÄNGE, sterlingsilver, cubic zirconia, mått 10,9 x 8,1 mm, stift, vikt 0,9 g.
HÄNGE MED KEDJA, förgyllt stål, färgstenar, strass, kors, höjd 65 mm, längd 44-50 cm.