301 - 320 av 544
1...151617...28 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 12 november

Klubbad för

RING, sterlingsilver, förgyllt, rosa och vita cubic zirconia, orm, stl 19 mm, vikt 2,9 g

Utrop: 200 kr

THOMAS SABO, armband, sterlingsilver, svarta facetterade kulor, Charm Club, justerbart, vikt 25,2 g, nagg.

Utrop: 200 kr

HÄNGE, sterlingsilver, brons, höjd 38 mm, vikt 3,1 g

175 kr

Utrop: 200 kr

COLLIER, 2-radigt, korall, doserat, längd 60 cm, vikt 35,4 g, lås saknar låsögla.

750 kr

Utrop: 350 kr

PÄRLÖRHÄNGEN, 18K guld, odlade pärlor ca 8,0 mm, stift, vikt 2,1 g.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Keramik Fat

FAT/VÄGGDEKORATION, keramik, Havsflora, numrerad 1071, Anna Lisa Thomson, Uppsala Ekeby, längd 24 cm, bredd 15,5 cm, höjd 4,5 cm, bruksslitage.

Utrop: 400 kr

Keramik Fat

FAT/VÄGGDEKORATION, keramik, Havsflora, numrerad 1069, Anna Lisa Thomson, Uppsala Ekeby, längd 36,5 cm, bredd 24 cm, höjd 7 cm, bruksslitage.

Utrop: 450 kr

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, rosenkvarts, höjd 29 mm, längd 44 cm.

Utrop: 50 kr

7 ENSTENSHÄNGEN, cubic zirconia, vitmetall, med hål för tunn kedja, höjd 9 mm.

Utrop: 75 kr

COLLIER, roséförgyllt stål, strass, längd 42-48 cm.

25 kr

Utrop: 50 kr

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, ametister, strass, höjd 50 mm, längd 55 cm, vikt 16,0 g.

Utrop: 50 kr

COLLIER, choker, 3-radigt, imitationspärlor, strass, gulmetall, längd 34-42 cm.

150 kr

Utrop: 175 kr

Smyckestillbehör Övrigt

LUPP, metall, 10 x förstoring, 25x35 mm, etui.

225 kr

Utrop: 175 kr

Smyckestillbehör Övrigt

LUPP, metall, storlek 20x30 mm, etui.

100 kr

Utrop: 125 kr

PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, 5-6 mm, lås i silver med odlad pärla, längd 47 cm, vikt 24,2 g, slitage.

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, flourit, aquamarin, glas, färgade odlade sötvattenspärlor, höjd 83 mm, vikt 17,4 g.

Utrop: 200 kr

PÄRLÖRHÄNGEN, 18K, odlade sötvattenspärlor, höjd 17 mm, vikt 2,6 g.

SMYCKESET, örhängen, hänge, sterlingsilver, gulmetall, granater, höjd örhängen 21 mm, höjd hänge 26 mm, totalvikt 6,6 g, slitage.

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, emalj, sjöjungfru, höjd 9 mm, vikt 0,5 g.

Utrop: 100 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, bärnsten, höjd 35 mm, vikt 2,9 g.

Utrop: 450 kr