161 - 180 av 555
1...8910...28 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 29 oktober

Klubbad för

HALSKEDJA, sterlingsilver, längd 60 cm, med förlängning/armband, längd 21 cm, vikt 75,6 g.

900 kr

Utrop: 750 kr

SMYCKESET, collier, 3 st, vitmetall, tigeröga, aventurin, agat, rubin, grön paste, längd 65/65, vikt 119,9 g, stenar med skador, bucklor, en kedja av, stenar sitter snett i sina fattningar.

150 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE/KEDJA, sterlingsilver, syntetiska stjärnsafirer, kedjans längd 45 cm, hängets höjd 55 mm, vikt16,7 g, limmrester.

Utrop: 275 kr

KALEVALA, hänge, silver, Finland, höjd 84 mm, vikt ca 27,7 g, monterat på kedja i tenn.

375 kr

Utrop: 375 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, blå stenar, höjd 21 mm, vikt 10,6 g, clips.

Utrop: 250 kr

BROSCH, silver, löv, höjd 40 mm, vikt 3,1 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

RING, sterlingsilver, stl 17 mm, längd 34 mm, vikt 10,5 g, slitage.

Utrop: 250 kr

Accessoarer Pennor

MONTBLANC, reservoarpenna, resin, stift 14K, VI1027407, längd 14 cm, ej funktionstestad.

1 600 kr

Utrop: 900 kr

ARMBAND, sterlingsilver, bismarck, längd 19 cm, vikt 14,9 g.

Utrop: 300 kr

COLLIER, bismarck, doserad, längd 43 cm, vikt 21,0 g, kistlås.

325 kr

Utrop: 350 kr

COLLIER, sterlingsilver, bergskristall, Finnfeelings, Karl Laine, längd 41 cm, höjd hänge 42 mm, vikt 24,1 g.

350 kr

Utrop: 350 kr

RING, sterlingsilver, bergkristall, Finnfeelings, Karl Laine, justerbar storlek, vikt 4,9 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, bergkristall, Finnfeelins, Karl Laine, vikt 3,6 g.

Utrop: 175 kr

RING, silver, grön sten, justerbar storlek, signerad Jacob Hull, Danmark, vikt 15, 9 g.

Utrop: 275 kr

ÖRHÄNGEN, silver, markasiter, höjd 29 mm, vikt 4,3 g, skruvmekanism, en markasit trasig.

Utrop: 200 kr

COLLIER, silver, markasiter, längd 36 cm, vikt 7,2 g.

Utrop: 225 kr

COLLIER, vitmetall, markasiter, längd 43-48 cm, vikt 14,4 g.

Utrop: 275 kr

PANDORA, armband, 3 berlocker, längd 19 cm, vikt 23,1 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

PANDORA, sterlingsilver, cubic zirkon, 4 berlocker, längd 18 cm, vikt 21,3 g, ask (ej original).

Utrop: 350 kr

SWAROVSKI, collier, gulmetall, rosa Swarovski kristaller, längd 39 cm, vikt 45,8 g, cert, etui, ytterkartong.

375 kr

Utrop: 200 kr