141 - 160 av 555
1...789...28 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 29 oktober

Klubbad för

ARMBAND, tanzaniter, bredd 4 mm, elastiskt, vikt 7,0 g.

Utrop: 900 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, spöken, höjd 9 mm, vikt 1,0 g, stift.

Utrop: 300 kr

SMYCKESET, collier och örhängen, vitmetall, strass.

Utrop: 100 kr

ARMBAND, blå stenar, förgyllt sterlingsilver, bredd 4 mm, längd 19 cm, vikt 4,7 g.

Utrop: 550 kr

HÄNGE MED KEDJA, ametist, vitmetall, höjd 52 mm, längd 55 cm, vikt 27,4 g.

50 kr

Utrop: 75 kr

HÄNGE MED KEDJA, förgyllt stål, plastpärlor, höjd 19 mm, längd 38-42 cm.

Utrop: 75 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, "Zephyr", Paula Pantolin, delvis matterad, stift, höjd 30,0 mm, vikt 13,5 g.

Utrop: 800 kr

ÖRHÄNGEN sterlingsilver, druvklasar, höjd 40, vikt 24,5 g, clips, bucklor.

175 kr

Utrop: 200 kr

COLLIER, sterlingsilver, druvklasar, Mexiko, längd 50 cm, vikt 87,1 g, bucklor.

1 800 kr

Utrop: 750 kr

ARMRING, sterlingsilver, druvklasar, mått 45 x 61 mm, vikt 29,2 g, skev, bucklor.

325 kr

Utrop: 375 kr

COLLIER, sterlingsilver, turkoser, längd 45 cm, höjd hänge 63 mm, vikt 20,6 g, trasigt lås.

375 kr

Utrop: 300 kr

BROSCH, sterlingsilver, löv, Ternud Ab, Köping, mått 4,9 x 33 mm, vikt 6,0 g.

Utrop: 200 kr

HALSKEDJA, silver, bredd 4 mm, längd 43 cm, vikt 22,7 g, kistlås.

Utrop: 325 kr

HÄNGE, silver, mått 73 x 44 mm, vikt 23,1 g.

Utrop: 325 kr

COLLIER, sterlingsilver, Mexiko, bredd 16-32 mm, längd 46 cm, vikt 121,8 g, repor.

950 kr

Utrop: 1 000 kr

BROSCH, silver, vita glasstenar, mått 40 x 35 mm, vikt 4,2 g, nagg.

Utrop: 175 kr

BROSCH, silver, löv. Erik Johansson, Sala 1956, mått 53 x 29 mm, vikt 8,2 g.

175 kr

Utrop: 200 kr

ARMBAND, sterlingsilver, bredd 17-21 mm, längd 18 cm, vikt 45,6 g.

425 kr

Utrop: 475 kr

ÖRHÄNGEN, vitmetall, höjd 16 mm, vikt 3,6 g, clips, med öglor.

50 kr

Utrop: 75 kr

BROSCH/HÄNGE, sterlingsilver, skepp, diameter 30 mm, Bronsil, köping, vikt 4,6 g, gravyr.

Utrop: 175 kr