201 - 220 av 555
1...101112...28 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 29 oktober

Klubbad för

HÄNGE/KEDJA, sterlingsilver, imitationspärlor, paste, kedjans längd 45 cm, hängets höjd 26 mm, vikt 3,5 g, limrester, slitage.

Utrop: 200 kr

ARMRING, sterlingsilver, mått 52 x 58 mm, vikt 34,1, ihåligt, säkerhetskedja, bucklor.

Utrop: 450 kr

Kuriosa Nysilver

CHRISTOFLE, flaskunderlägg, nysilver, diameter 13 cm, design Vertigo, påse, kartong, slitage, bucklor.

Utrop: 350 kr

Kuriosa Nysilver

CHRISTOFLE, såssnipa, nysilver, design Albi, längd 20 cm, höjd 9 cm, påse, kartong, slitage.

Kuriosa Nysilver

CHRISTOFLE, serveringsfat, nysilver, längd 20 cm, bredd 15 cm, påse, kartong, slitage.

Utrop: 350 kr

Kuriosa Nysilver

CHRISTOFLE, istång, nysilver, design Vertigo, längd ca 22 cm, påse, kartong, slitage.

Utrop: 250 kr

Porslin Skålar

LIMOGES, skål, porslin, Fabergé Imperial Collection, tryckt motiv, diameter 14 cm, kartong, slitage.

150 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Calvin Klein

CALVIN KLEIN, Steadfast, Boett nr. K8S 271.00 kronograf, herrur, 42 mm, stål, quartz, mineralglas, datum, läderband, originalspänne, ca 2023, box.

Utrop: 550 kr

KRONABY, Sweden, Apex 41, "Hybrid Smartwatch Black", Ref nr. A1000-3105, herrur, 41 mm, stål, quartz, safirglas, liten sekundvisare, originallänk, viklås, ca 2022, box, ytterkartong.

Utrop: 2 100 kr

SWAROVSKI, armband, gulmetall, swarovski kristaller, längd 18 cm, slitage, nagg.

Utrop: 550 kr

COLLIER, silver, paste, längd ca 40 cm, vikt 12,4 g, en del saknas, slitage.

425 kr

Utrop: 250 kr

BROSCH, silver, markasiter, mått 28 x 63 mm, vikt 9,9 g.

Utrop: 250 kr

ARMBAND, silver, längd 15 cm, vikt 1,6 g, något skev.

75 kr

Utrop: 125 kr

RING, silver, stl 16,75 mm, Ge-Kå, Stockholm 1967, vikt 3,0 g.

Utrop: 200 kr

HÄNGE/KEDJA, sterlingsilver, lejon, kedjans längd 35 cm, hängets höjd 16 mm, 2,7 g.

150 kr

Utrop: 200 kr

HÄNGE/KEDJA, silver, fisk, kedjans längd 49 cm, hängets höjd 16 mm, vikt 3,0 g.

Utrop: 200 kr

HÄNGE/KEDJA, silver, bokstav T, kedjans längd 45 cm, hängets höjd 29 mm, vikt 6,0 g, slitage.

150 kr

Utrop: 200 kr

HALSKEDJA, silver, 4 st,1 förgylld, pansarlänk, venezia, längd 35/35/44/45, vikt 8,3 g.

150 kr

Utrop: 200 kr

COLLIER, sterlingsilver, kulor, längd 40 cm, vikt 30,5 g.

Utrop: 375 kr

ARMRING, gulmetall, rosenkvarts, bredd 1-13 mm, diameter 65 mm.

Utrop: 175 kr