Avslutad | Allmänna – Tisdag 29 oktober
HÄNGE/KEDJA, sterlingsilver, imitationspärlor, paste, kedjans längd 45 cm, hängets höjd 26 mm, vikt 3,5 g, limrester, slitage.
ARMRING, sterlingsilver, mått 52 x 58 mm, vikt 34,1, ihåligt, säkerhetskedja, bucklor.
Kuriosa Nysilver
CHRISTOFLE, flaskunderlägg, nysilver, diameter 13 cm, design Vertigo, påse, kartong, slitage, bucklor.
Kuriosa Nysilver
CHRISTOFLE, såssnipa, nysilver, design Albi, längd 20 cm, höjd 9 cm, påse, kartong, slitage.
Visa varaKuriosa Nysilver
CHRISTOFLE, serveringsfat, nysilver, längd 20 cm, bredd 15 cm, påse, kartong, slitage.
Kuriosa Nysilver
CHRISTOFLE, istång, nysilver, design Vertigo, längd ca 22 cm, påse, kartong, slitage.
Porslin Skålar
LIMOGES, skål, porslin, Fabergé Imperial Collection, tryckt motiv, diameter 14 cm, kartong, slitage.
Klockor Calvin Klein
CALVIN KLEIN, Steadfast, Boett nr. K8S 271.00 kronograf, herrur, 42 mm, stål, quartz, mineralglas, datum, läderband, originalspänne, ca 2023, box.
KRONABY, Sweden, Apex 41, "Hybrid Smartwatch Black", Ref nr. A1000-3105, herrur, 41 mm, stål, quartz, safirglas, liten sekundvisare, originallänk, viklås, ca 2022, box, ytterkartong.
HÄNGE/KEDJA, sterlingsilver, lejon, kedjans längd 35 cm, hängets höjd 16 mm, 2,7 g.
HÄNGE/KEDJA, silver, fisk, kedjans längd 49 cm, hängets höjd 16 mm, vikt 3,0 g.
HÄNGE/KEDJA, silver, bokstav T, kedjans längd 45 cm, hängets höjd 29 mm, vikt 6,0 g, slitage.
HALSKEDJA, silver, 4 st,1 förgylld, pansarlänk, venezia, längd 35/35/44/45, vikt 8,3 g.