421 - 440 av 569
1...212223...29 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 3 september

Klubbad för

Smycken Pärlhänge

PÄRLHÄNGE, 18K guld, champagnefärgad odlad sötvattenspärla ca 9,5 mm, vikt 1,2 g.

500 kr

Utrop: 550 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cz, fjärilar, stift, vikt 1,5 g.

Utrop: 225 kr

RING, sterlingsilver, cz, öppen skena, justerbar storlek, vikt 1,1 g.

Utrop: 225 kr

COLLIER, 18K guld, bismarcklänk, längd 44 cm, doserad från 7 mm till 3,5 mm, vikt 13,3 g.

Utrop: 9 200 kr

Keramik Vaser

NÄSDUKSSKÅL, glaserad keramik, orange, höjd ca 19 cm, bruksslitage.

Utrop: 650 kr

PÄRLÖRHÄNGEN, 18K guld, champagnefärgade odlade sötvattenspärlor ca 8,4 mm, stift, snurrebussar saknas, längd 70,0 mm, vikt 1,8 g.

Utrop: 950 kr

TENNISARMBAND, sterlingsilver, svart cz, längd 17-20 cm, vikt 3,3 g.

Utrop: 350 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cz, örringar, vikt 1,1 g.

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cz, örringar, vikt 1,5 g.

Utrop: 200 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, emalj, strass, motiv med enhörning, längd 45 cm, vikt 1,6 g.

Utrop: 150 kr

RING, 18K guld, cabuchonslipad månsten, G Dahlgren & Co 1955, storlek 16,25 mm, vikt 3,6 g, månsten med slitage.

Utrop: 2 600 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, regnbåge, emalj, stift, vikt 0,9 g.

125 kr

Utrop: 150 kr

RING, 18K guld/vitguld, briljantslipade diamanter 0,40 ctv enligt gravyr, ca W/SI, storlek 17,75 mm, vikt 13,8 g, några mindre nagg, ringen har mindre skador.

Utrop: 9 700 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, vita stenar, hänge som en enstensring, längd 38-41 cm, vikt 1,7 g.

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, 2 briljantslipade diamanter 0,04 ctv, ca J-K/SI, stift, vikt 0,9 g.

450 kr

Utrop: 500 kr

THOMAS SAABO, ring, sterlingsilver, cubic zirkoner, ankare, stl 17,75 mm, vikt 1,8 g.

Utrop: 175 kr

THOMAS SAABO, ring, sterlingsilver, stl 17,75 mm, mittdelens bredd 26 mm, höjd, 6,1 mm, vikt 7,8 g, slitage.

175 kr

Utrop: 200 kr

THOMAS SAABO, hänge/kedja, sterlingsilver, hjärta med ängel, med karbinhake, kedjans längd 45/50, hängets höjd 26 mm, vikt 5,7 g, en ögla skev.

Utrop: 200 kr

RING, uggla, sterlingsilver, svarta stenar, stl 22,75 mm, vikt 4,2 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

RING, sterlingsilver, lapis lazuli, justerbar storlek, vikt 3,8 g.

175 kr

Utrop: 175 kr