441 - 460 av 569
1...222324...29 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 3 september

Klubbad för

ÖRRINGAR MED PÅHÄNG, bufflar, rostfritt stål, cubic zirkoner, syntetiska turkoser, höjd 42 mm, vikt 7,5 g.

Utrop: 450 kr

RING, gulmetall, bredd 15 mm, justerbar.

Utrop: 50 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld, rubin, vikt 0,5 g, stift.

Utrop: 1 200 kr

PANDORA, armband, sterlingsilver, flätat läder, 7 berlocker, längd 40 cm, totalvikt 23,1 g.

325 kr

Utrop: 325 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, krysokolla, höjd 31 mm, längd 45 cm, vikt 6,2 g.

Utrop: 500 kr

ÖRRINGAR, sterlingsilver, snäckor, örringar, vikt 0,5 g.

Utrop: 150 kr

HÄNGE, 18K guld, 1 åttkantslipad diamant ca 0,005 ct , längd 1,1 cm, vikt 0,40 g.

Utrop: 325 kr

PANDORA, hänge med kedja, sterlingsilver, cz, emalj, ankarlänk, längd ca 40-45 cm, vikt 4,6 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

Klockor Camel

CAMEL Trophy, Multichrono, "Tachymeter", kronograf, herrur, 39 mm, bicolour, quartz (går ej), mineralglas, alarm, AM/PM, läderband, ca 1995.

425 kr

Utrop: 175 kr

Klockor Chopard

L.U.C, Bikupan, fickur, 53 mm, Boett nr. 15, silver (0,800), ankargång, centrumsekund, urtavla ej signerad, skadad urtavla, defekt (servicebehov), mönster, monogram, bucklor, ca 1910.

750 kr

Utrop: 200 kr

PÄRLCOLLIER, 4 st, gulmetall, odlade sötvattenspärlor, aventurin, längd 100 cm, med avkortare, vikt 78,8 g.

275 kr

Utrop: 200 kr

ARMBAND, vitmetall, längd 19 cm, bredd ca 18 cm, vikt 13,3 g.

Utrop: 75 kr

PÄRLCOLLIER, vitmetall, odlade sötvattenspärlor, ca 7-8 mm, längd 61 cm, vikt 50,4 g.

200 kr

Utrop: 175 kr

PÄRLCOLLIER, vitmetall, odlade pärlor, mått ca 6 mm, längd 49 cm, vikt 23,9 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

SMYCKESET, örhängen, hänge, sterlingsilver, örhängen höjd 21 mm, hänge höjd 52 mm, vikt 13,4 g slitage.

250 kr

Utrop: 250 kr

RING, sterlingsilver, lila sten, stl 17,5 mm, mått mittdel 14 x 16 mm, vikt 7,3 g, otydliga stämplar.

350 kr

Utrop: 200 kr

BROSCH, silver, Ceson Guldvaru AB, Göteborg 1984, mått 57 x 39 mm, vikt 10,4 g.

Utrop: 225 kr

ARMRING, vitmetall, mått 6,5 x 6 cm, hängets längd ca 7,5 cm, vikt 16,0 g.

Utrop: 175 kr

ARMRING, silver, glaskula, Danmark, diameter ca 6,5 cm, vikt 11,6 g.

200 kr

Utrop: 200 kr

ARMBAND, silver, bismarck, bredd 8,8 mm, längd 19,5 cm, kistlås, vikt 19,8 g.

Utrop: 275 kr