401 - 420 av 569
1...202122...29 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 3 september

Klubbad för

PÄRLÖRHÄNGEN, 18K guld, färgade odlade sötvattenspärlor ca 9,5 mm, stift, snurrebussar saknas, vikt 2,5 g.

650 kr

Utrop: 750 kr

Kuriosa Tenn

VINKANNA, tenn, År 1933, märkt "sv. tenn", med dekor av vindruvsklasar, höjd ca 21 cm, vikt 947 g.

Utrop: 950 kr

ÖRHÄNGEN, 2 par, sterlingsilver, cz, ballongfigur, stift, vikt 0,8 g.

Utrop: 225 kr

Smycken Pärlhänge

PÄRLHÄNGE, 18K guld, odlad sötvattenspärla ca 8,4 mm, vikt 1,1 g.

Utrop: 700 kr

ÖRHÄNGEN, färgade odlade sötvattenspärlor, svart sten, grått snäckskal, krokar, längd ca 7 cm, vikt 15,6 g.

Utrop: 200 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Irony, Chrono, Deeply Focused, Ref nr. YCS540, kronograf, herrur, 40 mm, stål, quartz, plexiglas, datum, integrerat läderband, originalspänne, ca 2011.

300 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, silver, guldsten, emalj, kedjans längd 70 cm, hängets mått 54 x 35 mm, vikt 10,8 g, emaljskador.

200 kr

Utrop: 225 kr

COLLIER, silver, markasiter, längd 44 cm, hängets längd ca 12 cm, vikt 12,8 g.

225 kr

Utrop: 250 kr

FIGUR, design by Oskar Knutsson, rådjur motiv, längd 21 cm, bredd 10 cm, höjd 30 cm, vit.

Utrop: 300 kr

RING, 14K vitguld, åttkantslipade diamanter ca 0,07 ctv, storlek 16,25 mm, vikt 0,7 g, några diamanter med ytskador.

Utrop: 550 kr

ÖRHÄNGE, sterlingsilver, smaragder, stift, vikt 3,2 g.

550 kr

Utrop: 550 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, smaragd, längd 38-41 cm, vikt 1,9 g.

550 kr

Utrop: 550 kr

ÖRHÄNGE, sterlingsilver, längd 3,5 cm, stift, vikt 3,5 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE, 18K guld, längd 1,8 cm, ihålig, 1 åttkantslipad diamant, vikt 0,8 g.

600 kr

Utrop: 600 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld, längd 2,3 cm, skruvmekanism, vikt 1,9 g.

Utrop: 1 300 kr

RING, 18K guld, röd sten, graverat mönster, stl 20,5 mm, vikt 4,8 g, gravyr, slitage.

Utrop: 3 100 kr

HÄNGE, sterlingsilver, behandlade safirer, vita stenar, vikt 6,7 g.

400 kr

Utrop: 450 kr

ARMBAND, 18K guld, pansarlänk, längd 19,5 cm, vikt 7,6 g, armbandet har en lagning.

Utrop: 5 200 kr

COLLIER, sterlingsilver, glas sten, ankarlänk, längd ca. 45 cm, vikt 0,9 g.

Utrop: 225 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld, facetterad halvkula, 5 mm, stift, vikt 0,50 g.

325 kr

Utrop: 375 kr