201 - 220 av 577
1...101112...29 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 9 juli

Klubbad för

ARMBAND, 9K guld, pansarlänk, ihålig, längd 20,5 cm, bredd 3,6 mm, vikt 2,6 g.

800 kr

Utrop: 900 kr

PANDORA, ring, oxiderat silver, sötvattenspärla, stl 16,5 mm, vikt 2,2 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

RINGAR, silver, 2 stycken, sötvattenspärla, stl 16,75, vikt 6,0 g.

225 kr

Utrop: 200 kr

RINGAR, 2 stycken, silver, blå detaljer, strl 17,25, slitage, vikt 2,0 g.

Utrop: 175 kr

HÄNGE, 18K guld, bokstaven "M", längd ca 2 cm inkl ögla, vikt 0,4 g.

425 kr

Utrop: 250 kr

Glas Skålar

ANNA VON LIPA, "Hobnail", skål, glas, diameter 17 cm, höjd 7 cm, orginalkartong.

Utrop: 600 kr

Glas Bruksglas

ANNA VON LIPA, "Hobnail", glas, klarglas, höjd 11,5 cm, diameter 6,5 cm.

Utrop: 200 kr

Glas Bruksglas

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, briolettslipade ametister, höjd 36 mm, vikt 3,4 g, krokar.

Utrop: 450 kr

COLLIER, sterlingsilver, 18K förgyllning, briolettslipad ametist, topas, citrin, granat, peridot, rosenkvarts, rökkvarts, prasiolit, längd 67 cm, vikt 31,4 g.

3 000 kr

Utrop: 3 300 kr

HÄNGE MED KEDJA, tass, sterlingsilver, höjd 14 mm, längd 44 cm, vikt 1,1 g.

200 kr

Utrop: 225 kr

HÄNGE MED KEDJA, ballerinasko, förgyllt sterlingsilver, höjd 15 mm, längd 36/39 cm, vikt 1,4 g.

Utrop: 250 kr

HÄNGE MED KEDJA, förgyllt stål, lapis lazuli, höjd 24 mm, längd 37-44 cm, vikt 3,2 g.

Utrop: 225 kr

ÖRHÄNGEN, ledade grodor, sterlingsilver, höjd 33 mm, vikt 3,8 g, krokar.

400 kr

Utrop: 450 kr

RING, sterlingsilver, ametist, bredd 6 mm, stl 16,5 mm, vikt 1,7 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

COLLIER, kolibri, sterlingsilver (14K roséguldpläterat), cubic zirkoner, längd 43 cm, vikt 1,3 g.

275 kr

Utrop: 125 kr

COLLIER, sterlingsilver, turkoser, bredd 34 mm, längd 52 cm, vikt 2,6 g.

Utrop: 225 kr

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, jaspis, höjd 41 mm, längd 45-50 cm.

Utrop: 100 kr

HÄNGE MED KEDJA, förgyllt sterlingsilver, Swarovski-kristaller, odlad sötvattenpärla, höjd 28 mm, längd 49 cm, vikt 3,4 g.

Utrop: 275 kr

BROSCH, bulldog, plast, höjd 61 mm.

Utrop: 175 kr