Avslutad | Allmänna – Tisdag 9 juli
HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 15 mm, längd 44 cm, vikt 1,3 g.
ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, porslinscamé, odlade sötvattenpärlor, Italien, höjd 21 mm, vikt 2,5 g, stift.
HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, roséguldspläterat, höjd 30 mm, längd 50 cm, vikt 3,8 g.
HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, glaskula med maskrosfrön, bredd 20 mm, längd 69 cm, totalvikt 4,6 g.
Matchtröja Sebastian Ludzik, Hammarby Fotboll, signerad, använd i Svenska Cupen 2013-2014, äkthetsintyg.
SWAROVSKI, armband, rhodiumpläterat, Swarovski-kristaller, mått ca 20 x 17 mm, steglös storleksreglering, etui, ca 2024.
CHIMENTO, hänge med textilhalsband, rostfritt stål/oxiderat stål, höjd 39 mm, längd 50 cm, originalförpackning.
HÄNGE MED KEDJA, hjärta, sterlingsilver, rubiner, diamant, höjd 21 mm, längd 40 cm, vikt 4,1 g.