301 - 320 av 635
1...151617...32 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 18 juni

Klubbad för

COLLIER, förgyllt sterlingsilver, ametister, hängets höjd 26 mm, längd 41-45 cm, vikt 6,8 g.

Utrop: 1 300 kr

ÖRHÄNGEN, "astrid & agnes", förgyllt stål, längd 17,7 mm, stift, vikt 5,2 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

MANSCHETTKNAPPAR, 2 par, stål, vikt 23 g,

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, kamé i porslin, Italien, höjd 12 mm, vikt 2,1 g, stift.

Utrop: 800 kr

Glas Bruksglas

ORREFORS, martini/champagneglas, 4 st, Nobel, Gunnar Cyrén, bredd 108 mm, höjd 117 mm.

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

PÄRLÖRHÄNGEN, sterlingsilver, odlade sötvattenpärlor, vita topaser, höjd 13 mm, vikt 3,2 g, stift.

2 400 kr

Utrop: 400 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, opaler, bredd 6 mm, vikt 0,7 g, stift.

250 kr

Utrop: 275 kr

ÖRHÄNGEN, gulmetall, strass, höjd 37 mm, vikt 10,5 g, stift.

125 kr

Utrop: 150 kr

KARL LAINE, hänge/kedja, sterling silver, bergskristall, hängets mått 22 x 15 mm, modifierad venezialänk medföljer, längd 38 cm, totalvikt 6,3 g.

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, clips, förgyllt silver, krysopras, markasiter, mått 20 x 18 mm, vikt 6,5 g, slitage.

225 kr

Utrop: 200 kr

COLLIER, bärnsten, längd ca 82 cm, vikt 53,6 g, slitage.

Utrop: 250 kr

ÖRHÄNGEN, svart läder, vitmetall, Frankrike, höjd 73 mm, vikt 4,6 g.

Utrop: 350 kr

ÖRHÄNGEN, roséförgyllt sterlingsilver, rosenkvarts, topas, ametist, höjd 20 mm, vikt 2,1 g, stift.

700 kr

Utrop: 550 kr

KARL LAINE, örhängen, clips, sterlingsilver, bergskristall, höjd 24 mm, vikt 3,9 g.

275 kr

Utrop: 200 kr

HÄNGE MED KEDJA, hjärta med nyckehål, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 25 mm, längd 40-44 cm, vikt 4,5 g.

Utrop: 500 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 50 mm, vikt 3,8 g, stift.

Utrop: 350 kr

HÄNGE, röd jaspis, vitmetall, höjd 47 mm, vikt 8,8 g.

Utrop: 100 kr

RING, sterlingsilver, ametist, syntetisk rubin, cubic zirkoner, mittstenens mått 13 x 10,9 mm, stl 16,75 mm, vikt 8,0 g.

ÖRHÄNGEN, spindlar, brons/sterlingsilver, bredd 11 mm, vikt 1,7 g.

Utrop: 225 kr

HÄNGE MED KEDJA, bi, sterlingsilver, delvis förgyllt, bredd 25 mm, längd 45 cm, vikt 3,7 g.

500 kr

Utrop: 550 kr