121 - 140 av 305
1...678...16 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 9 januari

Klubbad för

Smyckestillbehör Övrigt

MÅTTSET, ringar, stål, stl 41-73.

325 kr

Utrop: 250 kr

Smyckestillbehör Övrigt

MÅTTSET, ringar, stål, stl 40-76.

325 kr

Utrop: 250 kr

Smyckestillbehör Övrigt

Utrop: 250 kr

Smycken Enstenshänge

ENSTENSHÄNGE, 18K vitguld, briljantslipad diamant ca 0,035 ct, ca W/VS, stel ögla, vikt 0,4 g.

500 kr

Utrop: 450 kr

HÄNGE, 18K vitguld, hjärtformad fasettslipad ametist, briljantslipade diamanter ca 0,20 ctv, ca TCr-TCa/VS-SI, höjd 24,0 mm, bredd 20,0 mm, vikt 6,9 g.

2 700 kr

Utrop: 2 300 kr

ÖRRINGAR, 18K guld, höjd 12,0 mm, bredd 3,9 mm, vikt 4,7 g.

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Smycken Påhängen

PÅHÄNGEN, förgyllt silver, barocka odlade sötvattenspärlor, ögla 4,4 mm, längd 20,0 mm, vikt 5,9 g.

400 kr

Utrop: 250 kr

ÖRHÄNGEN, gulmetall, imitationspärlor ca 13,5 mm, stängbara krokar, längd 20,0 mm, vikt 4,4 g.

150 kr

Utrop: 200 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, grå mabépärla, hängets höjd inklusive ögla 29,0 mm, pansarlänk 60 cm, vikt 9,6 g.

325 kr

Utrop: 350 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, grå mabépärlor, stift, mått 22,0 x 17,0 mm, vikt 8,9 g.

Utrop: 350 kr

HÄNGE MED KEDJA, gulmetall, ALIGHIERI, barock odlad sötvattenspärla samt hänge i gulmetall, pärlan är avtagbar, kedja ca 42/47/52 cm, vikt 17,6 g, slitage.

400 kr

Utrop: 450 kr

ÖRHÄNGEN, gulmetall, ALIGHIERI, "The Infernal Storm Earrings", barocka odlade sötvattenspärlor, stift, längd 60,0 mm, vikt 30,2 g, snurrebussar i förgyllt sterlingsilver.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

KEDJA, sterlingsilver, kejsarlänk, bredd ca 8,0 mm, längd ca 44 cm, vikt 115,0 g.

Utrop: 1 400 kr

COLLIER, vitmetall, fågel med strass, bredd ca 20,0 mm, längd 48-53 cm, vikt 3,8 g.

Utrop: 175 kr

COLLIER, sterlingsilver, fantasilänk, mått ca 10,3 mm x 6,3 mm, längd ca 50 cm, vikt 107,0 g.

2 200 kr

Utrop: 1 000 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, hjärta, glasstenar, höjd inklusive ögla 21,0 mm, kedja 42 cm, vikt 5,1 g.

Utrop: 175 kr

KALEVALA KORU, hänge, äpple, brons, keramik, höjd 30 mm, vikt 7,0 g.

275 kr

Utrop: 250 kr

PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, doserat ca 3,7-7,0 mm, lås i silver 830 med strass, längd 47 cm.

500 kr

Utrop: 450 kr

BROSCH, 835 silver, odlade pärlor och markasiter, mått ca 24,0 mm, vikt 4,2 g.

325 kr

Utrop: 250 kr

HÄNGE, 18K guld, lila glassten, höjd inklusive ögla 37 mm, bredd 18 mm, vikt 3,2 g.

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr