Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023
Oidentifierad konstnär, oljemålning på duk, signerad Walton, 69x60cm i träram.Ej visning
Oidentifierad konstnär, oljemålning på duk, signerad Bensen, vinterlandskap, 69x60cm i träram.Ej visning
Oidentifierad konstnär, oljemålning på duk, signerad och daterad 1827, 26,5x21cm i träram.Ej visning
Ljusstakar ett par Kosta Boda design: Monica Backström H: 23cm, signerad och numrerade i botten: 69600
Dator HP Pavilion serie 24-x005no, snr: 8cc80704YD, intel core i5, Dator HP Pavilion serie7:e generationen, med sladd. Visas och hämtas hos Sefina på Östra storgatan 68,Jönköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Väska Louis Vuitton Alma PM, Monogram canvas, snr: AA2146, 23x17,5x11,5cm, hänglås nr. 308 med nycklar, guldfärgade beslag med slitage, i originalkartong med dustbag
Plånbok Louis Vuitton Emilie wallet, Monogram canvas, 19x10cm för kort, sedel och mynt, slitage på knapp, med dustbag och kvitto,i originalkartong
Plånbok Louis Vuitton Sarah wallet, Monogram canvas, 15x10cm för kort, sedel och mynt, slitage på knapp, med dustbag och kvitto,i originalkartong
Fritid Övrigt
Dressyrsadel Crown Susannah, The crown saddlery, 18", svart. Visas och hämtas hos Sefina på Östra storgatan 68,Jönköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Armband till barn 14K 1,6g, med fem berlocker (emaljerade nyckelpigor), längd: 14cm.