941 - 960 av 1 296
1...474849...65 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023

Klubbad för

Oidentifierad konstnär, oljemålning på duk, signerad Walton, 69x60cm i träram.Ej visning

125 kr

Utrop: 150 kr

Oidentifierad konstnär, oljemålning på duk, signerad Bensen, vinterlandskap, 69x60cm i träram.Ej visning

550 kr

Utrop: 150 kr

Oidentifierad konstnär, oljemålning på duk, signerad och daterad 1827, 26,5x21cm i träram.Ej visning

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Ljusstakar ett par Kosta Boda design: Monica Backström H: 23cm, signerad och numrerade i botten: 69600

350 kr

Utrop: 300 kr

Dator HP Pavilion serie 24-x005no, snr: 8cc80704YD, intel core i5, Dator HP Pavilion serie7:e generationen, med sladd. Visas och hämtas hos Sefina på Östra storgatan 68,Jönköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Kedja Pansar 18K 3,2g längd: 44,5cm bredd: 1mm

Utrop: 2 300 kr

Parti guld 18K 3,4g skevt och buckligt

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K tvåfärgat 3,4g Ø16½ med diamanter 1xca0,03ct, 6xca0,02ct, 20xca0,005ct

Utrop: 2 800 kr

Väska Louis Vuitton Alma PM, Monogram canvas, snr: AA2146, 23x17,5x11,5cm, hänglås nr. 308 med nycklar, guldfärgade beslag med slitage, i originalkartong med dustbag

8 300 kr

Utrop: 7 200 kr

Plånbok Louis Vuitton Emilie wallet, Monogram canvas, 19x10cm för kort, sedel och mynt, slitage på knapp, med dustbag och kvitto,i originalkartong

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Plånbok Louis Vuitton Sarah wallet, Monogram canvas, 15x10cm för kort, sedel och mynt, slitage på knapp, med dustbag och kvitto,i originalkartong

2 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Fritid Övrigt

Dressyrsadel Crown Susannah, The crown saddlery, 18", svart. Visas och hämtas hos Sefina på Östra storgatan 68,Jönköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 9 600 kr

Ring 18K vitguld 2g 16¼Ø med fyra vita stenar.

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K vitguld 1,9g 16½Ø med diamant 1x ca0,1ct.

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 10,5g två ringar med gravyr

Utrop: 5 800 kr

Parti guld 18K 17,4g

Utrop: 9 400 kr

Armband till barn 14K 1,6g, med fem berlocker (emaljerade nyckelpigor), längd: 14cm.

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K 1,2g

Utrop: 500 kr

Collier / smyckesur S925 31g, Nilax, manuell.

275 kr

Utrop: 175 kr

Kedja S925 2,8g, pansar, längd 42cm.

Utrop: 75 kr