Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023
Klubbad för
Magnetic 18K 10,7g, damur, manuell, oädel klocklänk, boett Ø16mm, spricka i glaset.
Fickur, Wallingford Watch Co. S900+ Silverine, 53,5 mm, manuell - nyckeldragen, liten sekundvisare, boett nr. 312170, kedja & nyckel i oädel metal, slitage/bucklor, trol. 1900-talets tidigare hälft, med nyckel, bruttovikt 126,7 gram.
A.W,W Co. Waltham Mass, fickur, silver S925, 53 mm, manuell - nyckeldragen, liten sekundvisare, serienummer. 4914084, boett nr. 215 - B.Leefe & Son / Malton, Birmingham, med nyckel, klockedja i oädel metal, vikt 132,6 gram