Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023
Digitalkamera Samsung ES9, 12.2 megapixel, kräver 2st AA-batterier (medföljer ej) i väska
Iittala Collective Tools, osthyvel och ostkniv, rostfritt stål, design: Antonio Citterio & G.O. Löw i originalförpackning, Visas och hämtas hos Sefina på Östra storgatan 68,Jönköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Iittala Collective Tools, salladsbestick, rostfritt stål, design: Antonio Citterio & G.O. Löw, i originalförpackning. Visas och hämtas hos Sefina på Östra storgatan 68,Jönköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Iittala Collective Tools, trancher set, Rostfritt stål, design: Antonio Citterio & G.O. Löw, i originalförpackning. Visas och hämtas hos Sefina på Östra storgatan 68,Jönköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Mobiltelefon LG K4, snr: 609CQNL648343, Svart/blå, små repor på skärm, återställd, med laddare i kartong
Axelremsväska, Tory Burch, HSP 03708-15, guldfärgade beslag, höjd: 13cm bredd: 20cm, bruksslitage
Elgitarr Evh Wolfgang Peavey Special, patent 388.117,snr: 91018147, slitage på hals, mindre sprickor vid skruvhål baksida, bakstycke samt svängarm i fodral, i hårt originalcase,ej visning
Elbas Warwick RockBass, svart, Sn Rb 00006735-02, i mjukt fodral, ej visning
Elgitarr Yamaha, stålsträngad, lackskador på kroppen, snr: PN 23206, i mjukt fodral, ej visning
Akustisk gitarr Yamaha CG-40A, extra bred hals, repig baksida, i mjukt fodral, ej visning
Elgitarr J&D Brothers, vinröd, små repor på baksida, i mjukt fodral, ej visning
Elgitarr Epiphone dot Cherry, mod: dot-ch, snr: 13051503426, slim taper-D halsprofil, i läderfodral, ej visning
Elgitarr Ibanez Gio, svart metallic, snr: J100852184, i mjukt fodral, ej visning
Klockor Citizen
Citizen herrur, 40mm, mod: 0520-S114250, quartz, datumvisning, stållänk, repor på glasring
Accessoarer Övrigt
Solglasögon RayBan P, New Wayfarer, mod: RB2132, 901/58, små repor i glas, med putsduk i originalfodral
Klockor Citizen
Citizen Eco-drive, herrur 44mm, stållänk (smutsig), safirglas , snr: 7N1030035, H820-S131737CT, radiokontrollerad, i originalbox