Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023
Klubbad för
Le Coultre, 33,5 mm, 14K, manuell, svart urtavla - defekt, liten sekundvisare, cal. 480CW, diamant-bezel, boettnr: 92443, sn. 749078, plexiglas, läderband hirsch, boett signerad "Case and Timed in U.S.A by Le Coultre", ca 50-tal, brv 30,9g