401 - 420 av 1 296
1...202122...65 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023

Klubbad för

Ring Slät 18K 4,7g Ø19, slitage i form av nagg

Utrop: 2 800 kr

Parti guld 18K 5,3g, två delar, med gravyr, med mindre diamanter

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K 4,1g Ø17, med diamanter 8x ca 0,02ct, åttkantsslipade, 1979

Utrop: 3 400 kr

Ring 18K 8,2g Ø17,5, med diamanter 6x ca 0,02-0,04ct, briljantslipade, färgade

Utrop: 6 500 kr

Parti guld 18K brv 27,3g, sex delar, med pärla samt mindre diamanter, gravyr, defekt

Utrop: 15 000 kr

Ring 18K tvåfärgad 7,0g Ø18, med diamanter 35x ca 0,01ct, briljantslipade

7 900 kr

Utrop: 5 800 kr

Örhängen, ett par 18K 1,6g, med snurrebussar

Utrop: 1 300 kr

Örhängen, ett par 18K 0,7g, med snurrebussar

Utrop: 600 kr

Le Coultre, 33,5 mm, 14K, manuell, svart urtavla - defekt, liten sekundvisare, cal. 480CW, diamant-bezel, boettnr: 92443, sn. 749078, plexiglas, läderband hirsch, boett signerad "Case and Timed in U.S.A by Le Coultre", ca 50-tal, brv 30,9g

10 200 kr

Utrop: 5 000 kr

Länkbitar 18K 1,9g

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K vitguld 1,9g, graverad

Utrop: 1 100 kr

Ring 14K 1,9g Ø17, mönstrad

Utrop: 850 kr

Armband 18K 5,4g, mindre diamanter, mycket slitet

Utrop: 3 000 kr

Kedja 10K 8,1g, defekt, springring i 18K

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Manchett / blusknappar, ett par, 18K, 2,6g, repor/slitage

Utrop: 1 400 kr

Armband 18K tvåfärgad 19,2g, slitage

Utrop: 10 800 kr

Ring 18K vitguld, 2,1g, skev/defekt, diamant 0,20ct brilj.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 0,5g, "kräftan" - stjärntecken, höjd: 19 mm (inkl. ögla), bredd: 9 mm

325 kr

Utrop: 400 kr

Parti guld 18K 2,6g, defekt/gravyr, mindre diamanter

Utrop: 1 400 kr

Klackring 18K brv 6,1g, sten, defekt

Utrop: 3 200 kr