421 - 440 av 1 296
1...212223...65 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023

Klubbad för

Hänge i sterlingsilver S925, Sten & Laine, Spiderweb, Karl Laine, 1975, Åbo, Finland, höjd: 47 mm (inkl. ögla), bredd: 34 mm, vikt 6,8 gram.

250 kr

Utrop: 300 kr

Örhängen, ett par 18K brv 3,1g, med odlade pärlor, krokar, skeva

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K brv 9,8g, sten, defekt

Utrop: 4 100 kr

Klockor Heuer

TAG Heuer, Formula 1, stål/titankarbid, 43 mm, kvarts, "Tachymetre", ref. CAZ1010.BA0842, boett nr. CAZ1010, snr. WAK0682, kronograf, safirglas, datum, stålarmband med viklås, repor/nagg - glasring, certifikat -ej dat., box, ytterbox, batteribyte 2023-06.

Utrop: 7 400 kr

Longines HydroConquest, stål, 39 mm, automatisk, datum, viklås, safirglas, grå/brun urtavla, keramisk glasring, ref nr. L3.780.3.78.6, boett nr. L37803786, serie nr. 55181554, stålarmband med viklås, certifikat februari 2023, box och ytterbox, nyskick.

12 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Ring 18K 1,4g Ø15¾, slät, Guldbolaget

Utrop: 1 100 kr

Kedja Venezia 18K 4,1g, skeva länkar

Utrop: 2 300 kr

Kedja S-länk 18K 1,9g, längd: 42 cm, bredd: 1 mm, springring

Utrop: 950 kr

Parti guld 18K 7,0g, gravyr/defekt

Utrop: 4 000 kr

Kedja Singapore 9K 0,8g, längd: 44 cm, bredd: 1 mm, springring

200 kr

Utrop: 200 kr

Kedja Venezia 9K 1,5g, längd: 38 cm, bredd: 1 mm, springring

325 kr

Utrop: 400 kr

Hänge 21K brv 2,0g, defekt, med emalj

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K brv 13,8g, skeva/defekt, stenar

Utrop: 7 700 kr

Parti guld 18K brv 33,2g, ringar, gravyr, defekt, mindre del i metal

Utrop: 17 600 kr

Kedja Pansar S925 92,2g, längd: 61 0cm, bredd: 7 mm, kistlås, defekt låsåtta

850 kr

Utrop: 700 kr

Enstensring 18K 5,3g Ø19, briljantslipad diamant 1 x ca 0,38ct, enligt inskription, behov av omrodiering, mindre slitage

3 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Parti guld 23K 9,8g, gravyr

Utrop: 7 000 kr

Ring 23K 5,5g, med briljantslipade diamanter 7 x ca 0,03ct

Utrop: 4 000 kr

Ring 18K brv 2,2g, vita stenar, naggade

Utrop: 1 100 kr

Perfekta 14K, 21 mm, manuell, plexiglas, armband X-länk i 18K, kistlås, slitage/skador, bruttovikt 22,9 gram.

Utrop: 9 000 kr