Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023
Mobiltelefon, Motorola, Moto E40, modellnr. XT2159-3, 64GB, 4GB RAM, snr. ZY32FM3FPJ, IMEI: 354264974155099, med fodral, återställd
Mobiltelefon, Iphone 12 Pro Max, modell: A2411 / MGD93QN/A, Gold, 6,7", 5G, 6GB RAM, 128GB, snr. G6TDN0BGD51, IMEI: 356731112290044, återställd.
Omega, Constellation, Chronometer, "150 years", limiterad utgåva, 234/399, 36 mm, automatisk, stål, svart urtavla, safirglas, datum, originallänk (viklås), serienummer: 60260585
Ring 18K 5,1g Ø18¾, Cartier, med safir, serienr: 959170, med originaletui, slitage i form av mindre nagg på skena
Ring 18K vitguld 8,3g Ø17¼, med diamanter 6x ca 0,04ct, briljantslipade, tydliga inneslutningar
Armband Cordell 18K 3,0g, längd: 18,5 cm, bredd: 3 mm, UnoAErre, Italien, karbinhakelås
Armband 18K brv 4,9g, längd: 17,5-19,5 cm, bredd: 5 mm, färgade stenar, karbinhakelås
Armband 18K brv 20,5g, längd: 18,5 cm, bredd: 10 mm, med berlock (sten), kistlås, slitage