621 - 640 av 977
1...313233...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 september 2023

Klubbad för

Tårtspade S830 56,4g, modell Vasa, 240 mm, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

425 kr

Utrop: 350 kr

Såsslev S830 45,7g, modell Vasa, 170 mm, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

250 kr

Utrop: 300 kr

Såsslev S830 46,8g, modell Vasa, 170 mm, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

250 kr

Utrop: 300 kr

Smörkniv S830 brv 45,8g, modell Vasa, 165 mm, blad i rostfritt stål, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

Utrop: 175 kr

Rolex, Oyster Perpetual 34, 34 mm, stål, Chronometer, urtavla - "Olive Green", referensnummer. 114200, serienummer. 68E0T904,, automatisk, cal 3130, safirglas, Oysterlänk, viklås (Oysterclasp), länk kortad, med exta länkbitar, cert, 2017, box, yttterbox

53 000 kr

Utrop: 60 000 kr

Smörkniv S830 brv 44,3g, modell Vasa, 165 mm, blad i rostfritt stål, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

Utrop: 175 kr

Smörkniv S830 brv 45,1g, modell Vasa, 165 mm, blad i rostfritt stål, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

Utrop: 175 kr

Smörkniv S830 brv 44,8g, modell Vasa, 165 mm, blad i rostfritt stål, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

Utrop: 175 kr

Smörkniv S830 brv 43,6g, modell Vasa, 165 mm, blad i rostfritt stål, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

150 kr

Utrop: 175 kr

Louis Vuitton Toilet Dopp Kit Pouch, lättare brukslitage

3 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Smörkniv S830 brv 43,1g, modell Vasa, 165 mm, blad i rostfritt stål, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

Utrop: 175 kr

Louis Vuitton Porte Documents Voyage PM nr FL1106, blått läder, saknar nyckel till hänglåset

4 100 kr

Utrop: 4 800 kr

Matskedar S830 108,3g, 3 delar, modell Vasa, 180 mm, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

Utrop: 700 kr

Breitling Transocean 43mm stål automatisk, datum, kronograf, cal Breitling B1, referensnummer. AB015212-BA99-154A, boett nr. AB015212, serienummer. 314759, safirglas, reflexbehandling repad/flammig, meshlänk med viklås, rese-etui

Utrop: 30 000 kr

Breitling, Super Avenger Blacksteel, 48 mm, stål - svart PVD, referens/boett nr. M13370, limiterad, 615/3000, serienummer.2461297, automatisk, cal. Breitling B 13, COSC, armband i naturgummi, bygelspänne i stål, bruksslitage

19 200 kr

Utrop: 23 000 kr

Longines Conquest, 38 mm, stål, vit urtavla, automatisk, kronograf, datum, safirglas, referensnummer. L2.786.4.76.3, serienummer. 39289781, läderarmband, ett extra läderband, viklås, bygelspänne, manual, box - skadad

10 200 kr

Utrop: 11 000 kr

MeisterSinger Singulator, stål, 43 mm, manuell, cal. ETA 2801, 17 juveler, safirglas, referensnummer. SIM108, serienummer. 0550, glasbaksida, läderarmband, viklås original

Utrop: 15 600 kr

Prada Re-Nylon Shoulder bag, pochette, 24x24x1 cm, cert 2021

Utrop: 7 800 kr

Klockor Roamer

Roamer, 38 mm, stål, kvarts, liten sekund, referensnummer. 202 858, safirglas, originalarmband i stål med dubbelt viklås, lättare bruksslitage, med box, ytterbox, kvitto

650 kr

Utrop: 700 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Miyazawa 202E munstycke i S925, s/n: 104503, Iijima, Japan, case samt fodral.Ej visning