Avslutad | Pant – Tisdag 26 september 2023
Tårtspade S830 56,4g, modell Vasa, 240 mm, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet
Såsslev S830 45,7g, modell Vasa, 170 mm, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet
Såsslev S830 46,8g, modell Vasa, 170 mm, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet
Smörkniv S830 brv 45,8g, modell Vasa, 165 mm, blad i rostfritt stål, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet
Rolex, Oyster Perpetual 34, 34 mm, stål, Chronometer, urtavla - "Olive Green", referensnummer. 114200, serienummer. 68E0T904,, automatisk, cal 3130, safirglas, Oysterlänk, viklås (Oysterclasp), länk kortad, med exta länkbitar, cert, 2017, box, yttterbox
Smörkniv S830 brv 44,3g, modell Vasa, 165 mm, blad i rostfritt stål, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet
Smörkniv S830 brv 45,1g, modell Vasa, 165 mm, blad i rostfritt stål, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet
Smörkniv S830 brv 44,8g, modell Vasa, 165 mm, blad i rostfritt stål, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet
Smörkniv S830 brv 43,6g, modell Vasa, 165 mm, blad i rostfritt stål, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet
Smörkniv S830 brv 43,1g, modell Vasa, 165 mm, blad i rostfritt stål, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet
Louis Vuitton Porte Documents Voyage PM nr FL1106, blått läder, saknar nyckel till hänglåset
Matskedar S830 108,3g, 3 delar, modell Vasa, 180 mm, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet
Breitling Transocean 43mm stål automatisk, datum, kronograf, cal Breitling B1, referensnummer. AB015212-BA99-154A, boett nr. AB015212, serienummer. 314759, safirglas, reflexbehandling repad/flammig, meshlänk med viklås, rese-etui
Breitling, Super Avenger Blacksteel, 48 mm, stål - svart PVD, referens/boett nr. M13370, limiterad, 615/3000, serienummer.2461297, automatisk, cal. Breitling B 13, COSC, armband i naturgummi, bygelspänne i stål, bruksslitage
Longines Conquest, 38 mm, stål, vit urtavla, automatisk, kronograf, datum, safirglas, referensnummer. L2.786.4.76.3, serienummer. 39289781, läderarmband, ett extra läderband, viklås, bygelspänne, manual, box - skadad
MeisterSinger Singulator, stål, 43 mm, manuell, cal. ETA 2801, 17 juveler, safirglas, referensnummer. SIM108, serienummer. 0550, glasbaksida, läderarmband, viklås original
Klockor Roamer
Roamer, 38 mm, stål, kvarts, liten sekund, referensnummer. 202 858, safirglas, originalarmband i stål med dubbelt viklås, lättare bruksslitage, med box, ytterbox, kvitto