601 - 620 av 977
1...303132...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 september 2023

Klubbad för

Armband Bismarck 18K, 41,3g längd 19cm, bredd 10mm, kistlås

Utrop: 30 000 kr

Slipsklämma Vitguld 9K 7,0g med sten

Utrop: 1 800 kr

Armband Pansar 18K 17,5g, längd 21,5cm bredd 5mm med karbinhakelås

Utrop: 12 600 kr

Armband X-länk med stav 18K 10,2g, kistlås, defekt

Utrop: 5 600 kr

Armband Bismarck 18K 17,1g, kistlås, defekt

7 800 kr

Utrop: 9 400 kr

Ring 18K 10,3g, slät, Schalin, gravyr, nagg

Utrop: 5 600 kr

Hänge 18K brv 8,9g, med Camé

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Ring 18K 4,7g, med mindre diamanter, slitage

Utrop: 2 500 kr

Ring 18K tvåfärgad 3,1g Ø19¼, med diamanter 15x ca 0,01 - 0,03ct

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K tvåfärgad 3,9g Ø17½, med åttkantsslipade diamanter 5 x ca 0,005ct

Utrop: 3 000 kr

Örhängen, ett par Creoler, Cartier, nr. E 20356, 18 karat gult guld, 26,4 gram

23 000 kr

Utrop: 21 000 kr

Mormorsur, 14 karat guld, i två boetter, 34 mm, manuell, liten sekundvisare, boett nummer. H.F. 58925, kedja i doublé, monograngravyr, bruttovikt 27,1 gram

2 300 kr

Utrop: 2 200 kr

Klackring 18K brv 7,7g Ø17¼, med blå sten

Utrop: 5 400 kr

Hänge 18K brv 1,6g, Camé, höjd: 22 mm (inkl. ögla)

650 kr

Utrop: 800 kr

Kedja Pansar 18K 2,5g, längd: 50 cm, bredd: 1 mm, springring, Balestra

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Örhängen, ett par 18K brv 1,3g, Creoler, med turkosa stenar

550 kr

Utrop: 600 kr

Serveringsbestick S830 180,7g, 2 delar, modell Vasa, 220 mm, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Serveringsbestick S830 184,6g, 2 delar, modell Vasa, 220 mm, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Serveringsbestick S830 174,7g, 2 delar, modell Vasa, 220 mm, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Serveringsbestick S830 184,3g, 2 delar, modell Vasa, 220 mm, Guldsmedsaktiebolaget, Eskilstuna, 1990-talet

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr