141 - 160 av 1 409
1...789...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 augusti 2023

Klubbad för

Ring 18K vitguld brv. 3,9g, Ø15½ med vit sten och diamanter 34xca0,01ct

4 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Parti guld 18K brv. 5,3g, med vita stenar, buckligt, med text

Utrop: 2 800 kr

Certina 18K brv. 50,4g, 34mm, automatisk, boett nr: 235414, plexiglas, små repor, armband X-länk 18K, graverad

21 500 kr

Utrop: 14 400 kr

Armband 18K 15,3g, längd: 17,5cm bredd: 12mm, några skeva länkar

6 700 kr

Utrop: 8 000 kr

Tennisarmband 18K vitguld 8,3g, längd: 18cm bredd: 2mm, diamanter 72ca0,03ct, varav tre syntetiska

14 200 kr

Utrop: 8 400 kr

Kedja Ankar med hänge 18K 372,2g, längd: 66cm bredd: 11mm, ihåligt hänge

Ring 23K 2,9g, Ø18, graverad, skev, naggad

Kedja Venezia 18K vitguld 3,6g, längd: 37cm bredd: 1mm

Hänge 18K vitguld brv. 0,9g, höjd: 13mm, med pärla Ø7mm, och diamant ca0,01ct

Armband Pansar 18K 10,7g, längd: 18cm bredd: 4mm, med berlocker, en saknas

Armband 14K brv. 4,5g, längd: 18cm bredd: 5mm, med pärlor Ø5mm, skev länk

Brosch 14K 7,4g, Ø2,5cm

Ring 14K 2,9g, Ø19½

Kedja Pansar S925 3,1g, längd: 40cm bredd: 1mm

Hänge S925 1,0g, höjd: 17mm, hjärta

Brosch S800 10,4g, längd: 60mm bredd: 38mm

Gubelin 18K, armbandsur, manuell, 14x18mm, plexiglas, slitet armband, skadad urtavla

Enstensörhängen 18K vitguld 2,1g, diamanter 2xca1,0ct, G-I/Si, inskription på gördeln, HRD, med kopia på certifikat

Diamant, smaragdslipad, ca0,90ct, Natural Fancy Pinkish Brown/VVS, med certifikat AIG, bruten plombering

9 300 kr

Utrop: 7 400 kr

Fickur 18K brv: 84,4g, 48mm, manuell, dubbla bakboetter, plexiglas med repor, graverad

8 200 kr

Utrop: 8 000 kr