Avslutad | Pant – Tisdag 8 augusti 2023
Certina 18K, quartz, 16x30mm, snr: EOL.156900868, mineralglas, datum, slitet läderband, i behov av batteribyte
Omega Seamaster Chronometer, Aqua Terra, stål, 44mm, snr: 78098430, automat, datum, kronograf, safirglas, stållänk, repor och nagg på boett och armband
Armbandsur 18K vitguld brv: 43,5g, quartz, 24mm, med diamanter 2xca0,05ct, 5xca0,03ct, 48xca0,01ct och 30xca0,005ct
Visa varaKlockor Panerai
Panerai Radiomir GMT, armbandsur, stål, 45mm, Ref: PAM00627, Snr:OP7016BB1778356, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, läderband, cert 2021, box, ytterkartong
Tissot Powermatic 80, armbandsur, stål, 40mm, ref: T055430A, snr:13BG0455311, dag/datum, 20bar, box, extralänkar, slitet armband
Jaeger LeCoultre, Rendez-Vous, armbandsur, 18K, 34mm, Ref: q3442420, Snr: 3215933, automatisk, diakrans, månfas, läderband, cert 2022, kvitto NK, box, ytterkartong
Ring 18K brv: 1,9g, Ø16¾ med röda stenar och diamanter 4xca0,005ct
Visa varaSmycken Ring
Ring 18K brv: 10,7g, Ø18, med gröna stenar och diamanter 2xca0,16ct, graverad
Visa varaAccessoarer Väskor
Väska, Givenchy, Pandora Charm Bag, kalvläder med detaljer i gulmetall, 9x9x9cm, dustbag