Hänge 22K 6,8g, Ø33mm, aningen skev
Utrop: 4 100 kr
Ring 18K 7,0g, Ø19¼, graverad
Utrop: 3 600 kr
Armband Pansar 18K 10,7g, längd:20,5cm bredd: 7mm, ihålig
Utrop: 7 200 kr
Ring 18K brv. 10,2g, Ø17¼, med vita stenar
Utrop: 5 300 kr
Kedja Ormlänk 21K 7,7g, längd: 45cm bredd: 2mm
Utrop: 4 700 kr
Kedja Pansar 14K 1,5g, längd: 45cm bredd: 1mm
Utrop: 600 kr
Kedja manglad14K 3,4g, längd: 42cm bredd: 2mm, brott på länk
Utrop: 1 300 kr
Ring 18K brv. 1,3g, Ø17¼ skev skena, med vita stenar
Utrop: 650 kr
Armband Pansar 21K 4,5g, längd: 18,5cm bredd: 2mm, med integrerade berlocker
Utrop: 2 800 kr
Mynt 21K 16,7g, Ten Dollars, United States of America, In God We Trust, 1932
Utrop: 10 200 kr
Hänge 18K 1,3g, höjd: 25mm, ankare
Utrop: 900 kr
Ring 18K vitguld 6,1g, Ø15, med diamanter 1xca0,98ct och 18xca0,07ct
Utrop: 31 500 kr
Ring 18K vitguld 12,8g, Ø16¾ med diamanter 6xca0,07ct, delvis rörlig, nagg och repor
Utrop: 7 400 kr
Hängen 4st 18K vitguld 12,2g, med diamanter 7xca 0,03ct, och en sten, graverade
Utrop: 6 600 kr
Parti guld 18K 15,8g, av i länk, namn
Utrop: 8 300 kr
Ring 18K brv. 2,7g, Ø18 med blå sten och diamanter 9xca0,005ct, en saknas
Ring 18K brv. 4,5g, Ø16¾, med stenar, defekta klor
Utrop: 2 200 kr
Parti guld 18K brv. 6,4g, text, skevt, med stenar
Utrop: 3 400 kr
Örhängen 18K 7,4g, höjd: 15mm, med diamanter 24xca0,01ct
Utrop: 5 600 kr
Örhängen 18K brv 6,4g, höjd: 24mm, med stenar och diamanter 70xca0,005-0,03ct
Tisdag 8 aug 2023