121 - 140 av 1 409
1...678...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 augusti 2023

Klubbad för

Hänge 22K 6,8g, Ø33mm, aningen skev

4 000 kr

Utrop: 4 100 kr

Ring 18K 7,0g, Ø19¼, graverad

Utrop: 3 600 kr

Armband Pansar 18K 10,7g, längd:20,5cm bredd: 7mm, ihålig

Utrop: 7 200 kr

Ring 18K brv. 10,2g, Ø17¼, med vita stenar

Utrop: 5 300 kr

Kedja Ormlänk 21K 7,7g, längd: 45cm bredd: 2mm

4 300 kr

Utrop: 4 700 kr

Kedja Pansar 14K 1,5g, längd: 45cm bredd: 1mm

500 kr

Utrop: 600 kr

Kedja manglad14K 3,4g, längd: 42cm bredd: 2mm, brott på länk

Utrop: 1 300 kr

Ring 18K brv. 1,3g, Ø17¼ skev skena, med vita stenar

Utrop: 650 kr

Armband Pansar 21K 4,5g, längd: 18,5cm bredd: 2mm, med integrerade berlocker

2 400 kr

Utrop: 2 800 kr

Mynt 21K 16,7g, Ten Dollars, United States of America, In God We Trust, 1932

9 500 kr

Utrop: 10 200 kr

Hänge 18K 1,3g, höjd: 25mm, ankare

Utrop: 900 kr

Ring 18K vitguld 6,1g, Ø15, med diamanter 1xca0,98ct och 18xca0,07ct

32 500 kr

Utrop: 31 500 kr

Ring 18K vitguld 12,8g, Ø16¾ med diamanter 6xca0,07ct, delvis rörlig, nagg och repor

Utrop: 7 400 kr

Hängen 4st 18K vitguld 12,2g, med diamanter 7xca 0,03ct, och en sten, graverade

Utrop: 6 600 kr

Parti guld 18K 15,8g, av i länk, namn

Utrop: 8 300 kr

Ring 18K brv. 2,7g, Ø18 med blå sten och diamanter 9xca0,005ct, en saknas

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring 18K brv. 4,5g, Ø16¾, med stenar, defekta klor

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K brv. 6,4g, text, skevt, med stenar

Utrop: 3 400 kr

Örhängen 18K 7,4g, höjd: 15mm, med diamanter 24xca0,01ct

5 100 kr

Utrop: 5 600 kr

Örhängen 18K brv 6,4g, höjd: 24mm, med stenar och diamanter 70xca0,005-0,03ct

8 100 kr

Utrop: 3 400 kr