Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2023
Klubbad för
Vas, Anna Lisa Thomsson, Uppsala-Ekeby 3085, Ø15-17cm höjd:23,5cm, mindre nagg på kanten av vas
Örhängen ett par, WIWEN NILSSON S925 8,3g höjd: 20mm bredd: 10mm, med bersgkristall
Figurin, kvinnofigur i porslin, Neutettau, 1920/30-tal höjd: 30cm bredd: 13,8cm, i gott skick
Fotografi Paul David Hewson "Bono" 35,7x28,2cm, med autograf och prospekt för välgörenhetsevenemang