561 - 580 av 1 208
1...282930...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2023

Klubbad för

Klockor Versace

Versus Versace, Chrono Lion, herrur, quartz, mineralglas, kronograf, datum, stål, 43mm, modell: VSPBH1018, med läderband, i box med manualer

700 kr

Utrop: 250 kr

Champion, herrur, quartz (i behov av nytt batteri), mineralglas, datum (spanska), stål 43mm, modell: C1163, gummilänk, i använt skick

225 kr

Utrop: 50 kr

GUESS, herrur, quartz, mineralglas, datum, kronograf, stål, 43mm, modell: W1112G1 i originalkartong, i gott skick med extra länkbitar

425 kr

Utrop: 500 kr

Champion, herrur, quartz, mineralglas, kronograf, datum, stål, 43mm, modell: CG3911, bruksslitage

175 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Festina

Festina, Special edition, herrur, quartz, mineralglas, datum, kronograf, stål, 44mm, modell: F20524, i originalbox, med extra gummilänk och verktyg, bruksslitage med en skada i glaset

475 kr

Utrop: 75 kr

Basgitarr, Ibanez GIO soundgear, made in China, modell: N427, srnr:6133515, i fodral, med repor och stötskador på baksidan

500 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr, Yamaha EG 112, made in indonesia, srnr: OKI103017, i mjukt fodral, bruksslitage med små repor

Utrop: 1 200 kr

Kedja Pansar S925 41,5g längd: 46cm bredd: 7mm med karbinhake

Utrop: 700 kr

Armband 18K 11,4g skadat

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Collier S925 38,6g längd: 69cm bredd: 2-6mm med karbinhake

500 kr

Utrop: 600 kr

Parti silver S830 92,8g skadat

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar 12st S830 70,3g 119mm, modell: princess

Utrop: 500 kr

Bordsgafflar 5st S830 95,0g 180mm modell: Sachsisk

600 kr

Utrop: 600 kr

Bordsknivar 5st S830 brv 370,5g med blad i rostfritt stål, modell: Sachsisk

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Parti silver S830 385,0g skadat med gravyr

Utrop: 2 500 kr

Punchkoppar 6st S830 207,5g höjd: 40mm bredd: Ø65mm

Utrop: 1 300 kr

Kaffeskedar 11st S830 170,4g 117mm modell: Sachsisk

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Punchkoppar 6st S830 200,4g höjd: 40mm bredd: Ø61mm, med förgylld insida

Utrop: 1 300 kr

Parti silver S925 brv 42,8g skadat med sten

475 kr

Utrop: 300 kr

Parti guld 18K 1,8g skadat med stenar

Utrop: 850 kr