Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2023
Klockor Versace
Versus Versace, Chrono Lion, herrur, quartz, mineralglas, kronograf, datum, stål, 43mm, modell: VSPBH1018, med läderband, i box med manualer
Champion, herrur, quartz (i behov av nytt batteri), mineralglas, datum (spanska), stål 43mm, modell: C1163, gummilänk, i använt skick
GUESS, herrur, quartz, mineralglas, datum, kronograf, stål, 43mm, modell: W1112G1 i originalkartong, i gott skick med extra länkbitar
Champion, herrur, quartz, mineralglas, kronograf, datum, stål, 43mm, modell: CG3911, bruksslitage
Klockor Festina
Festina, Special edition, herrur, quartz, mineralglas, datum, kronograf, stål, 44mm, modell: F20524, i originalbox, med extra gummilänk och verktyg, bruksslitage med en skada i glaset
Basgitarr, Ibanez GIO soundgear, made in China, modell: N427, srnr:6133515, i fodral, med repor och stötskador på baksidan
Elgitarr, Yamaha EG 112, made in indonesia, srnr: OKI103017, i mjukt fodral, bruksslitage med små repor