Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2023
Flugfiskespö, Loop, Green line 97-3Pcs #4, Adapted Graphite 4,7, korkhandtag, med tubfodral, i mycket gott skick, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Fotografi, med autograf signerad av Madonna, 20,5cm x 25,2cm, värderad av Crafoord auktioner
Tågräls till modellbana, Märklin, modell: 29000, Svängd räls 12st, Rät räls 8st, kurvväxel 1st medföljes, med strömkabel, instruktionsbok, saknar mobil station, i orignalförpackning, nyskick
Digitalt startpaket, Märklin, modell:29074, Ånglok 1st modell:74854, Godsvagn 3st, Svängd räls 12st, Rät räls 8st, Kurvväxlar 2st, Stoppbock 3st medföljes, med strömkabel och mobil station, i orginalförpackning, nyskick
Modellok, Fleischmann, modell:500201 & 507883 (1st utan modellnr) Godsvagn 3st, nyskick
Modellok, Topline Models, Modell: 611.105, Transport container 2st, Container transportvagn 1st, i original förpackning, mindre bruksslitage
Bok, "Svenska Folket sådant det ännu lefver vid Elfvom på Berg och i Dalom" Tecknad: J.W Wallander, Text: Onkel Adam, 38cmx48cm, exemplar: 537 av 999, ISBN: 91-86148-13-3, tryckt 1983, Inbunden, bruksslitage längs omslaget med smärre slitage på insidan
Arvid Wallinder (1905-1987), Olja på duk, fem fåglar motiv, signerad, motivmått:55,5 x 27cm, rammått:58,5 x 29,2cm, smärre slitage på ram, målning i gott skick med slitage på baksida
Béla Hradil (1885-1968), Olja på duk, Porträtt, signerad, motivmått:29x23,5cm, rammått: 40,2x34,7cm, smärre slitage på ram, målning i gott skick
G Merucci, akvarell, Kyrka i St Pio Pistoja, signerad och daterad 1883, rammått:66x51,5cm, motivmått:45,5x33,5cm, målning i gott skick med äldre slitage längs motivets ram, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Ulrika Hydman-Vallien (1938-2018), Litografi, Bukett med damer, signerad, PT (Provtryck signerad) motivmått:48x36cm, rammått:68,5x53cm, smärre slitage längs ram, målning i mycket gott skick, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Surfplatta, Apple Ipad Pro 11 tum, 4:e gen, 2022, modell:A2759,128GB,srn:KVF42VF9Q9, med laddare, skyddsskal med följes, i orginalförpackning, fabriksåterställd, Space Gray, i nyskick
Glaskonst, Kosta Boda, modell: Make-up Hotlips, design: Åsa Ljungnelius, höjd:6cm bredd:4,6-10cm