Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2023
Laptop, HP, Chromebook, 2021, 32GB, Chrome OS, modell: 14-ca00no, srnr: SCD943286F1, med laddare, fabriksåterställd, i gott skick
Elektronik Musik
Högtalare, Harman Kardon Onyx Studio 5, srnr: TL0670-GJ0009596, i originalförpackning med strömkabel, i gott skick
Mobil, Apple Iphone 11, 2019, 128GB, modell: A2111, srnr: G0NCQ0HAN72X, IMEI: 352894113046585, saknar laddare och kartong, fabriksåterställd, i gott skick
Surfplatta, Apple Ipad 5th gen, 2017, 32GB, modell: A1822, srnr: F9FTR0JTHP9X, färg: Guld, saknar laddare och box, låst till användare,
Surfplatta, Apple Ipad Air, 2022, 64GB, modell: A2588, srnr: F1626LNYJ6, i originalbox med laddare, fabriksåterställd, i nyskick, färg: Blue, med trådlöst tangentbord, Magic Keyboard, modell: A2261, srnr: FTPHL0EBP2VJ, i originalförpackning, i nyskick
Surfplatta, Apple Ipad 8th gen, 2020, 32GB, modell: A2270, srnr: DMRFFYHSQ1GC, i originalförpackning med laddare, i nyskick, med skal, fabriksåterställd
Elektronik Musik
Högtalare, Harman Kardon, Onyx Studio 5, srnr: TL0670-J0009596, i originalförpackning med strömkabel, i gott skick
Högtalare, Harman Kardon, Citation 300, srnr: ND0291-JJ0021794, i originalförpackning med strömkabel, i gott skick
Spelkonsol, Sony, Playstation 4 Slim, 2016, modell: CUH-2216A, srnr: 03-27452573-6718965, med kablar, handkontroll 2st, i gott skick, saknar kartong
Champion, herrur, Spider sport, quartz, safirglas, datum, kronograf, stål, 43mm, refnr: C3347, i behov av batteribyte, bruksslitage
Spelkonsol, Sony, Playstation 4 Pro, 2016, modell: CUH-7016B, srnr: 03-27452400-5793411, med strömkabel och handkontroll 1 st, saknar kartong, bruksslitage
Ipod, Apple, 7th gen, 2019, modell: A2178, srnr: F6KDQ0E5M93D, låst till användare
Surfplatta, Lenovo IdeaPad duet 3, modell: 10IGL5, srnr: YX033FB, utan laddare, med tangentbord, defekt (startar ej), låst till användare lösen: Jamod500
Högtalare, Sony, 2020, modell:SRS-XB33, srn:1192840, trådlösa, vattentät, extra bas med liveljud läge, med laddare och orginalförpackning, funktionstestad, i nyskick
Elbas, Squier by Fender, Jaguar Bass, made in Indonesia, srn:ICS18192870, i defekt mjuktfodral, stötskador på baksida, Crimson Red Transparent Rosewood. hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Musikinstrument Övrigt
DJ-System, Mixtrack Pro 2, 2013, srn: (21) N31308912501274, med kabel, bruksslitage
Musikinstrument Övrigt
Keyboard, M-Audio, Axiom 25, srn:108A910331867, med strömkabel, ej funktionstestad, bruksslitage