741 - 760 av 1 453
1...373839...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 juni 2023

Klubbad för

Bordsur, Gilbert Clock Co, 1862, tillverkad i USA, tickande med nyckel, höjd:28cm, bredd:21cm, brukslitage i äldre skick

350 kr

Utrop: 200 kr

Modellbil, Lamborghini Sesto Elemento, i metall, KT5359, längd: 12,5cm bredd: 5,5cm, bruksslitage

25 kr

Utrop: 100 kr

Modellbil, Batman, 1966, Jada Toys, NO.98225, srnr: 5920281G14, längd: 13,5cm, bredd: 5,0cm, bruksslitage

225 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Tengra, dansande kvinna, glaserat proslin, längd: 26,5cm, bredd:9,5-20,0cm, i fint skick

25 kr

Utrop: 100 kr

Kungavasen, 1930-tal, Ystad metall, vas i brons med kunglig anknytning, höjd:25cm bredd:88-155mm, graverad med skador

Utrop: 100 kr

Vas i brons, Lyby, Hörby Lottakåren, tillverkad i Sverige, längd: 19cm, bredd: 90-110mm, graverad, bruksslitage

Utrop: 100 kr

Ljusstake1st, i metall längd: 24,5cm, bredd: 12,2cm, antik, smått skadad

Utrop: 50 kr

Skulptur i brons, soldat på träsockel, längd: 25,2cm, bredd: 8,5cm, små repor

325 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon, Sennheiser MD441-U, srnr:30644, med Stand Adapter, ej funktionstestad, i gott skick

3 300 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Vinylskivor 24st, bland annat Elvis Presley, The Beatles, The sweet, Rolling Stones, Lynn Anderson, 11st saknar fodral, vinylfodral medföljer

375 kr

Utrop: 2 600 kr

Akustisk gitarr, Gecko, modell: GC-11, made in China, srnr: 38-8561, nylonsträngad, saknar fodral i gott skick med lätt bruksslitage, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

100 kr

Utrop: 200 kr

Keyboard, Line 6, Mobilekeys49, made in China, srnr: (21)AO20L6207023772, saknar strömkabel, ej funktions testad, i gott skick med lätt bruksslitage, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

Utrop: 300 kr

Elektro-akustisk gitarr, Taylor, modell:324e, made in El Cajon USA, srnr: 1109184033, i hårt fodral, Taylor Original Hardcase DLX Brown, i gott skick små märken på huvudet, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

8 200 kr

Utrop: 6 000 kr

Halv akustisk gitarr, Ibanez Artcore, modell: AFS75TD-TQ-12-01, made in China, srnr: S03123862, i mjukt fodral, i gott skick med små repor, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

Utrop: 2 400 kr

Halv akustisk gitarr, Martin & Co ,modell: DC-16GTE Glosstop Dreadnought, made in USA, srnr: 1107228, i hårt fodral Martin Co, i gott skick med lätta stötskador, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

4 900 kr

Utrop: 4 800 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster Squier, made in China, srn:CAE-0041232650, i mjuktfodral, i gott skick med lätta stötskador, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

Utrop: 1 100 kr

Elgitarr, Harley Benton Deluxe, Modell:R-456FR, i mjuktfodral, i gott skick med lätta stötskador, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

Utrop: 400 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster Squier, made in Indonesia, srnr: ICSA21039499, i mjukt fodral, i gott skick med mindre stötskada på baksidan, lite skyddsplast kvar, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr, Epiphone Les Paul, Special II, made in Chaina, srnr: 17041305587, i mjukt fodral, i mycket gott skick, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

500 kr

Utrop: 700 kr

Elgitarr, Gibson Firebird, 2014, made in USA, 120th Anniversary, modell:DSF14CWCH1,srnr:140083723, Classic White, med manualer och certifikat i hårt originalfodral, i gott skick med mindre skador, Ej visning,hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

10 800 kr

Utrop: 6 000 kr