Avslutad | Pant – Tisdag 27 juni 2023
Bordsur, Gilbert Clock Co, 1862, tillverkad i USA, tickande med nyckel, höjd:28cm, bredd:21cm, brukslitage i äldre skick
Modellbil, Lamborghini Sesto Elemento, i metall, KT5359, längd: 12,5cm bredd: 5,5cm, bruksslitage
Modellbil, Batman, 1966, Jada Toys, NO.98225, srnr: 5920281G14, längd: 13,5cm, bredd: 5,0cm, bruksslitage
Figurin, Tengra, dansande kvinna, glaserat proslin, längd: 26,5cm, bredd:9,5-20,0cm, i fint skick
Kungavasen, 1930-tal, Ystad metall, vas i brons med kunglig anknytning, höjd:25cm bredd:88-155mm, graverad med skador
Vas i brons, Lyby, Hörby Lottakåren, tillverkad i Sverige, längd: 19cm, bredd: 90-110mm, graverad, bruksslitage
Musikinstrument Övrigt
Mikrofon, Sennheiser MD441-U, srnr:30644, med Stand Adapter, ej funktionstestad, i gott skick
Musikinstrument Övrigt
Vinylskivor 24st, bland annat Elvis Presley, The Beatles, The sweet, Rolling Stones, Lynn Anderson, 11st saknar fodral, vinylfodral medföljer
Akustisk gitarr, Gecko, modell: GC-11, made in China, srnr: 38-8561, nylonsträngad, saknar fodral i gott skick med lätt bruksslitage, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Keyboard, Line 6, Mobilekeys49, made in China, srnr: (21)AO20L6207023772, saknar strömkabel, ej funktions testad, i gott skick med lätt bruksslitage, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Elektro-akustisk gitarr, Taylor, modell:324e, made in El Cajon USA, srnr: 1109184033, i hårt fodral, Taylor Original Hardcase DLX Brown, i gott skick små märken på huvudet, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Halv akustisk gitarr, Ibanez Artcore, modell: AFS75TD-TQ-12-01, made in China, srnr: S03123862, i mjukt fodral, i gott skick med små repor, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Halv akustisk gitarr, Martin & Co ,modell: DC-16GTE Glosstop Dreadnought, made in USA, srnr: 1107228, i hårt fodral Martin Co, i gott skick med lätta stötskador, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Elgitarr, Fender Stratocaster Squier, made in China, srn:CAE-0041232650, i mjuktfodral, i gott skick med lätta stötskador, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Elgitarr, Harley Benton Deluxe, Modell:R-456FR, i mjuktfodral, i gott skick med lätta stötskador, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Elgitarr, Fender Stratocaster Squier, made in Indonesia, srnr: ICSA21039499, i mjukt fodral, i gott skick med mindre stötskada på baksidan, lite skyddsplast kvar, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Elgitarr, Epiphone Les Paul, Special II, made in Chaina, srnr: 17041305587, i mjukt fodral, i mycket gott skick, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto