Avslutad | Pant – Tisdag 27 juni 2023
Spelkonsol, Sony, Playstation 5, 2020, 825GB, modell: CFI-1116B, srnr: G22301IIR19672731, i originalförpackning, med strömkabel, handkontroll 1st och konsolstativ, i gott skick med små repor
Peter Wahlbeck (1963-), litografi, Uggla, signerad och stämplad, 68/70, motiv: 49x39,5cm, rammått: 63x52cm, lätt slitage på ram, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö, medtag kvitto
Armband Bismarck med integrerad bricka, 18K 1,4g, längd: 14,0cm, bredd: 3mm, med springring
Visa varaAccessoarer Övrigt
Solglasögon, Rayban, made in Italy, RB4147 710/51, 6015 2N, bruna bågar, brunt glas i fodral med kvitto, i gott skick
Klockor Gant
GANT, Gant Park Hill III, herrur, quartz, mineralglas, datum, rostfritt stål, 41mm, läderband, modell: G1050, srnr: 02000980, i original förpackning med kvitto och certifikat, i gott skick
Tissot, Gentleman, herrur, quartz, behov av batteribyte, safirglas, datum, stål, 40mm, refnr:T127410A, läderband, i originalkartong med tillhörande böcker och garantikort, i nyskick
Smartwatch, Apple, 2019, 2019, 40mm, modell: A2156, srnr:G99C9044MLDD, med gummilänk, fabrilksåterställd i gott skick, saknar laddare
Klockor Jacques Lemans
Jacques Lemans, herrur, quartz, plexiglas, datum, kronograf, stål, 42mm, modell:42-6.1, i originalförpackning med tillhörande armband och extra länkbitar, i gott skick
Certina, New Art, 18K i boett, 33mm, manuell, plexiglas, boettnr:441.3810.68, graverad med skadat läderband, bruksslitage på boett
Omega, Geneve, 14K i boett, 34mm, manuell, plexiglas, datum, skadad och graverad med läderband, skadad urtavla, i behov av renovering
Klockor Festina
Festina, herrur, quartz (i behov av batteribyte), mineralglas, kronograf, stål, 42mm, modell:F20375, med läderband i gott skick
Tissot, herrur, 18K i boett, 33mm, quartz, safirglas, datum, boettnr:EOL158928968, med Certina läderband, i gott skick
Klockor Victorinox
Victorinox, Maverick, herrur, quartz., safirglas, datum, stål, 42mm, refnr:249079, boettnr:140618799, bruksslitage