761 - 780 av 1 453
1...383940...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 juni 2023

Klubbad för

Spelkonsol, Sony, Playstation 5, 2020, 825GB, modell: CFI-1116B, srnr: G22301IIR19672731, i originalförpackning, med strömkabel, handkontroll 1st och konsolstativ, i gott skick med små repor

4 300 kr

Utrop: 3 000 kr

Peter Wahlbeck (1963-), litografi, Uggla, signerad och stämplad, 68/70, motiv: 49x39,5cm, rammått: 63x52cm, lätt slitage på ram, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö, medtag kvitto

Utrop: 500 kr

Kedja Pansar 18K 5,8g skadad

Utrop: 3 100 kr

Parti guld 10K 3,0g skadat med gravyr

Utrop: 800 kr

Armband Bismarck med integrerad bricka, 18K 1,4g, längd: 14,0cm, bredd: 3mm, med springring

Hänge 18K 0,9g Ø13mm med stenar

Parti guld 18K brv 5,2g skadat med stenar

Hänge 21K 0,8g skadat med gravyr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Rayban, made in Italy, RB4147 710/51, 6015 2N, bruna bågar, brunt glas i fodral med kvitto, i gott skick

850 kr

Utrop: 800 kr

Klockor Gant

GANT, Gant Park Hill III, herrur, quartz, mineralglas, datum, rostfritt stål, 41mm, läderband, modell: G1050, srnr: 02000980, i original förpackning med kvitto och certifikat, i gott skick

650 kr

Utrop: 800 kr

Tissot, Gentleman, herrur, quartz, behov av batteribyte, safirglas, datum, stål, 40mm, refnr:T127410A, läderband, i originalkartong med tillhörande böcker och garantikort, i nyskick

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Smartwatch, Apple, 2019, 2019, 40mm, modell: A2156, srnr:G99C9044MLDD, med gummilänk, fabrilksåterställd i gott skick, saknar laddare

900 kr

Utrop: 800 kr

Klockor Jacques Lemans

Jacques Lemans, herrur, quartz, plexiglas, datum, kronograf, stål, 42mm, modell:42-6.1, i originalförpackning med tillhörande armband och extra länkbitar, i gott skick

500 kr

Utrop: 500 kr

Certina, New Art, 18K i boett, 33mm, manuell, plexiglas, boettnr:441.3810.68, graverad med skadat läderband, bruksslitage på boett

Utrop: 6 500 kr

Omega, Geneve, 14K i boett, 34mm, manuell, plexiglas, datum, skadad och graverad med läderband, skadad urtavla, i behov av renovering

4 100 kr

Utrop: 4 900 kr

Myntliknande föremål 14K 2,3g skadat med gravyr

Utrop: 1 000 kr

Klockor Festina

Festina, herrur, quartz (i behov av batteribyte), mineralglas, kronograf, stål, 42mm, modell:F20375, med läderband i gott skick

275 kr

Utrop: 300 kr

Tissot, herrur, 18K i boett, 33mm, quartz, safirglas, datum, boettnr:EOL158928968, med Certina läderband, i gott skick

Utrop: 6 500 kr

Klockor Victorinox

Victorinox, Maverick, herrur, quartz., safirglas, datum, stål, 42mm, refnr:249079, boettnr:140618799, bruksslitage

Kedja manglad och doserad Pansar S925 31,0g längd: 44,5cm bredd: 7-9mm med karbinhake