721 - 740 av 1 453
1...363738...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 juni 2023

Klubbad för

Mobil Samsung Galaxy S20 5G, 2020, 128GB, modell: SM-G981B/DS, srnr:RFCN504CQ7R, IMEI:354397114264171,i originalbox, saknar laddarkabel, med adapter, Cosmic Gray, fabriksåterställd, i gott skick

2 100 kr

Utrop: 2 200 kr

Surfplatta Apple Ipad mini 4, 2015, modell: A1550, 64GB, srnr:F9FQ90TJGHMM, IMEI:359276061411362, med laddare, saknar kartong, fabriksåterställd, bruksslitage

750 kr

Utrop: 700 kr

Smartwatch Apple, serie 7, 2021, 45mm, srnr:XGCTFYJ27D, IMEI:352452184371232, med laddare och armbandslänk (Milanese Loop) gold stainless steel, i originalförpackning, fabriksåterställd, nyskick

3 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Smartwatch, OnePlus, 4GB, 2021, modell:W301GB, saknar laddare, med siliconarmband, fabriksåterställd, i gott skick

225 kr

Utrop: 300 kr

Mobil, Apple Iphone X, 2017, 256GB, srnr:F2LWX2F9JCL9, silver, saknar laddare, låst till användare

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Smartwatch, Apple, serie 8, 2022, modell:A2771, srnr:M4WG6F95T7, i originalförpackning med laddare och silikonarmband, Midnight Aluminium Case, Midnights Sport band, fabriksåterställd, i nyskick

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Digital reverb remote system TC Electronic M-6000, 3 delar, srnr:286012, srnr:662022, srnr:666022, saknar kablar, ej funktionstestad, anpassat för musik och filmproduktion, bruksslitage, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

Högtalare, Noble & Creed, Majestic sounds Light wood, 80W, modell:MJS1700, srnr:7340115371699, i originalförpackning med kablar, AUX och bluetooth funktion, Ash light wood, oanvänd i nyskick

475 kr

Utrop: 1 500 kr

Spelkonsoll, Xbox one S, 2016, 1TB, modell:1681, srnr:430308363648, i originalförpackning med 1st handkontroll, kablar, bruksslitage

950 kr

Utrop: 400 kr

Spelkonsoll. Playstation 4 Pro, 2016,modell:CUH-7116B,srnr:02-27452506-1405206, i originalförpackning med kablar, handkontroll 1st, spel 5 st, mikrofoner 2st, i gott skick

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Spelkonsoll, Xbob One S, 2016, modell:1681, srnr:001366593416, med kabel och handkontroll 1st, saknar kartong, väska medkommer, bruksslitage

550 kr

Utrop: 700 kr

Smartwatch, Huawei, GT Runner, 4GB, 2021, modell:RUN-B19, srnr:2CKBB22123102133, saknar laddare, med gummilänk, i nyskick

350 kr

Utrop: 400 kr

Hörlurar, Sony, modell:WH-1000XM2, silver, trådlösa med strömkabel, bruksslitage

425 kr

Utrop: 500 kr

Smartwatch, Apple, serie 4, modell:A2007, 40mm, med laddare och gummiläk, saknar originalförpackning, bruksslitage, fabriksåterställd

850 kr

Utrop: 1 200 kr

Smartwatch, Apple, 2019, serie 5, modell:A2093, srnr:G99Z5CKAMLTN, i originalförpackning med laddare och gummilänk, extra gummilänk, fabriksåterställd, i gott skick, små repor

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Figurin Royal Dux, Tjeckoslovakien, tidigt 1900-tal, dansande par nr:2993, H:31cm, B:18cm, glaserat porslin, Ej visning, hämtas hos Sefina Bergsgatan 1 Malmö, medtag kvitto

275 kr

Utrop: 1 000 kr

Skulptur, Åke Holm, Bileam och åsnan nr 11-20, stengods, höjd: 20cm, bredd:85-125mm

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Pärlcollier, odlade sötvattenspärlor, ca8mm, längd:151cm, knutet

250 kr

Utrop: 300 kr

Orrefors, Whiskeyglas 4st, design: Jan Johansson, modell: Street, höjd: 8,5cm, 27cl, i gott skick

Orrefors, Highballglas 8st, design: Jan Johansson, modell: Street, höjd: 15cm, 45cl, i gott skick