701 - 720 av 1 453
1...353637...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 juni 2023

Klubbad för

Örhängen ett par Michael Kors S925 1,6g, 10mm, 9mm, förgyllt silver, med ask, dustbag & putsduk

275 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver S925 21,3g skadat

150 kr

Utrop: 150 kr

Kanna i glas med silverfot S925 brv 174,0g höjd: 72mm Ø66mm

175 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S925 brv 100,0g skadat och förgyllt med stenar

600 kr

Utrop: 600 kr

Ring Edblad oädelmetall brv 3,2g Ø17 med stenar

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 brv 118,0g, skadat och förgyllt med pärlor, stenar, emalj och gravyr

500 kr

Utrop: 600 kr

Collier S925 brv 10,6g längd: 45cm bredd: 1-12mm med stenar

Utrop: 200 kr

Parti guld 18K brv 12,2g skadat och ihåligt med pärlor

Utrop: 5 500 kr

Laptop Apple Macbook Air, modell:A1465, 2015,4GB,srnr:C17N3BB0G083, utan laddare, låst till användare, bruksslitage

1 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Laptop HP, elitebook, modell: 840G5, 236GB, Windows 10, srnr: 5CG91606L3, med laddare, bruksslitage, användarnamn: ANDERSENJOAC lösen: norwegianwood1

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Laptop HP, modell: 15s, 2021, 512GB, srnr: 5CD1162279, med laddare, fabriksåterställd, bruksslitage

1 900 kr

Utrop: 3 000 kr

Laptop ASUS TUF GAMING 15 FX506, 2021, Windows 11, NVIDIA GeFORCE GTX, 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD, srnr: LBNRCX02242746E, med laddare, fabriksåterställd, i gott skick

4 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Laptop Apple Macbook Pro, Retina skärm, 2012, modell: A1398, srnr: C02JC56EDKQ5, med laddare (ej original), lösenord: yo132578, defekt (slocknar vid användning).

800 kr

Utrop: 900 kr

Kamera Errtee Bolex, 1943, srnr: 18024, med objektiv 962369, i låda med kvitto och manualer

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Laptop DELL precision 7670, 2022, srnr: 24493492479, saknar laddare, ej funktionstestad, i gott skick

6 600 kr

Utrop: 7 000 kr

Systemkamera Sony A7 IV, 2021, srnr: 3790387, objektiv Sigma 50mm f/1,4 DG HSM Art till Sony FE, srnr: 54367407, saknar laddare, ej funktionstestad, i gott skick

16 200 kr

Utrop: 12 000 kr

Systemkamera Canon 500D, srnr:3450806330, med objektiv 28-80mm, srnr: 1121280, 18-55, srnr: 7660023322, med väska, laddare, kablar, minneskort 4GB och manual, funktionstestad, lätt bruksslitage

Utrop: 1 200 kr

Systemkamera Nikon D5000, 2016, srnr:6478678,2st objektiv, Tamron 70-300mm srnr:150641 saknar linslock, Nikon DX 18-55mm srnr:14261944, med väska, putsduk, digital filter, saknar batteri och laddare, ej funktionstestad, i gott skick

Utrop: 2 500 kr

Mobil Xiaomi Redmi 9AT, 32GB, modell: M2006C3LVG, srnr: 36555/62X601428, IMEI: 862416063010149, Aurora Green, i originalförpackning, fabriksåterställd, med laddare, i nyskick

650 kr

Utrop: 550 kr

Mobil Apple Iphone 13, 2022, 128GB, modell: A2633, srnr: F77JKQP3V1, IMEI: 353504862166000, med laddare i originalförpackning, färg: Green, fabriksåterställd, i nyskick

5 900 kr

Utrop: 3 000 kr