Avslutad | Pant – Tisdag 9 maj 2023
Klubbad för
Ring 18K tvåfärgad 7,0g Ø19½, med åttkantsslipad diamant 0,01ct, Vildmark, Guld Carlsén, Sundsvall, 1993
Omega, Genève, 36 mm, auktomat, datum, grön urtavla defekt (missfärgad, osynkade visare, plexi repigt), stål (doublé), armband gummi (ej orig.),
Klockor Elgin
Elgin, fickur, 35 mm, Savonette 14K boett nr: 162659, manuell, 7 juveler, verk nr: 7735202 (1899), bucklor, monogram, 31,5g, klockkedja metall.
Seiko, Automatic 17 jewels, 36 mm, datum, stål, plexiglas, mod. 6308-8010, nr 712995. repor, länk ej original.
Tissot, Visodate Seastar, 34 mm, manuell (trög krona), datum, plexiglas, doublé, läderrem ej original, gravyr.