Avslutad | Pant – Tisdag 9 maj 2023
Collier 18K 56,4g, längd: 41 cm, bredd: 9 mm, kistlås, tillverkad i Vicenza Italien, mindre ytslitage
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual Yacht-Master II, 44 mm, stål, referens nr. 116680, serie nr. 594326Y1, automatisk, cal. 4161 safirglas, regattakronograf, vit urtavla, blå keramring (Cerachrom), Oysterlänk, certifikat -15
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual, GMT-Master II, 40mm, s.k. "Root Beer" stål/roséguld (Everrosé), referens nr. 126711CHNRM, serie nr. 7K1U0098, automatisk, Cal. 3285, safiglas, keramring svart (Cerachrom), Oysterlänk certifikat -18
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual, Datejust 41, 41mm, stål/roséguld (Everosé), MOP-urtavla med dia-index, referensnummer. 126331, serienummer. QV750947, automatisk, cal 3235, safiglas, Jubiléelänk, viklås (Easylink), certifikat 2021, box, ytterkartong
Visa varaFritid Övrigt
Ryggsäckar, Lundhags, Spirit Spirit 60, V8 60L + 10L, Spirit damstorlek, med flertal tillbehör: sovsäck Marmot -XL röd, uppblåsbar kudde - Cocoon Air Core, liggunderlag - Pacifik Outdoor Peak Oyl Elite: Reg
Kaffeskedar, 12st, i silver S830, 169,6g, 120 mm, modell: disa, Gense, 90-tal, shatull
Certina, 18K, 34 mm, manuell, plexiglas, boett nr. 921662, graverad, ej armband, ett horn böjt(/defekt), bruttovikt 25,9 gram