Avslutad | Pant – Tisdag 9 maj 2023
Rolex, Oyster Perpetual, Datejust 41, 41 mm, stål/roséguld (Everose), "Chocolate dial", stav-index, ref. 126301, sn. P68448Q2, automatisk, cal 3235, safirglas, Jubileélänk, kortad, extra länkbitar, med viklås, Easylink, cert -18, manual, box, ytterbox
Rolex, Oyster Perpetual, Day-Date 40, 40 mm, 18K Everose, "Chocolate Dial", referensnummer. 228235, serienummer. TQ085156, cal 3255, automatisk, safirglas -repa, dag/datum, Presidentlänk 18K, viklås -Crownclasp, bruttovikt 195,0 gram, certifikat 2017, box
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Datejust, 36 mm, 18K guld, ref nr. 16018, serie nr. 6410762, urtavla "champagne", skadad urtavla, automatisk, cal 3035, datum, serviceglas safir, armband, slak/skadat emblem vid lås, viklås, certifikat -81, Norge, manual, slitage, repor, brv 120,2g
Visa varaKlockor Övriga klockor
Roma, 14K, 37 mm, kvarts - går ej, datum. cal ESA 940.111, 7 juveler V8, plexiglas, armband i 14K, viklås, längd: 19 cm, bruttovikt 78,6 gram.
Visa varaKlockor LIP
Arpas, 14K, 22 mm, diamant bezel - briljantslipade 32x ca 0,01ct, safirglas, kvarts - går ej, armband 14K, längd ca 18cm, dubbelt viklås, bruttovikt 41,2 gram