381 - 400 av 1 153
1...192021...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 maj 2023

Klubbad för

Örhängen ett par i silver 7,4g, Creoler, Ø 27 mm

125 kr

Utrop: 75 kr

Armring S925 56,0g, skev

Utrop: 425 kr

Armband i silver 14,3g, defekt lås

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S925/S830 brv 49,8g, defekt, mindre sten

275 kr

Utrop: 325 kr

Kuriosa, "Amerikanska Polisbrickor", "Los Angeles Police", metal, förgyllt i silver, med cerifikat

325 kr

Utrop: 275 kr

Hänge 18K 0,2g, "droppe", höjd: 12 mm (inkl. ögla)

150 kr

Utrop: 175 kr

Ring 18K 4,3g gravyr

Utrop: 2 300 kr

Ring S925 3,5g Ø17 (reglerbar storlek), med vit sten, Finland, 1999

150 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925 brv 5,2g, med bärnsten, höjd: 35 mm (inkl. ögla), bredd: 15 mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver S925 9,5g, med sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S800S925 15,6g, brocher, defekt

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen S925 brv 7,5g, med turkoser

325 kr

Utrop: 125 kr

Bägare/pokal, i silver, 51,4g monogram

Utrop: 350 kr

Örhängen S925 brv 11,9g, med röda stenar

Utrop: 150 kr

Askhållare, i silver, S830, 26,1g, gravyr

150 kr

Utrop: 175 kr

Parti silver S800/830 35,7g, två armband, slitage

Utrop: 250 kr

Örhängen S925 brv 9,0g, med gula stenar

175 kr

Utrop: 175 kr

Örhängen S925 brv 7,0g, med röda stenar

Utrop: 100 kr

Örhängen S925 19,2g, Guld Carlsén, Sundsvall

Utrop: 600 kr

Örhängen S925 brv 6,6g, med brun transparent sten

Utrop: 250 kr