Avslutad | Pant – Tisdag 9 maj 2023
Klubbad för
Orrefors, skål Ø23 cm, höjd 10 cm, design Sven Palmqvist (1906-1984), sign. numrerad, kristall.
Rolex, Oyster Perpetual, Lady-Datejust, stål, pärlemorurtavla, diamant-index (10 st. 8/8), vitguldsring, referensnummer. 279174, serienummer. 3111Q829, automatisk, cal 2236, datum, automatisk, safirglas, Jubiléelänk, viklås (Crownclasp), kortad, cert, -17
Diamant, briljantslipad 0,36ct, Crystal(J)/SI2, EGL USA certifikat, US79712701D
Kedja Venezia 18K 3,7g med hänge med odlad sötvattenspärla längd kedja: 38cm inkl. hänge: 39,5cm
Herrur Omega 18K, 32mm, quartz, datumvisning, boettnr: 59403876, med läderband, graverad