741 - 760 av 999
1...373839...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2023

Klubbad för

Swiss Military by Chrono, herrur, stål, 42mm, solar/quartz, safirglas, stållänk, ref.nr. SMS34073

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S925 15,3g defekt

225 kr

Utrop: 125 kr

Lås 14K 0,3g höjd: 5mm bredd: 15mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver S925 17,6g defekt

125 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 2,3 Ø17¾

Utrop: 100 kr

Hänge S925 0,9g höjd: 2,2mm bredd: 10mm

Utrop: 50 kr

Klockor LIP

Raymond Weil Tango, damur stål 30x18 mm, quartz, safirglas, pärlemorurtavla med 8 dia i index , diamanter på boetten 32xca0,005ct åttkantsslipade, originallänk i stål med viklås, ref.nr. 5971, snr. K160963

Utrop: 4 800 kr

Parti silver S830 54,0g graverat

300 kr

Utrop: 375 kr

Kopp med öron, Georg Jensen S925 72.3g höjd: 5cm, graverad i botten

Utrop: 600 kr

Bordsskedar 11st S830 383,5g 181mm, modell: Snäck

Utrop: 2 600 kr

Matskedar 2st S830 102,4g 208mm, modell: Snäck

Utrop: 700 kr

Potatisslev S830 55,7g 212mm

Utrop: 375 kr

Gaffel S830 47,0g 193mm, norskt silver, modell: Lillemor

Utrop: 300 kr

Skedar 3st S830 128,2g 195mm, norskt silver, modell: Lillemor

Utrop: 850 kr

Högtalare ett par Totem rainmaker, Power 20-100 watt, Impedance: 4 OHHM, snr. RMMA3932/ RMMA3997, kantstötta, små skador, visas och hämtas på Sefina Götgatan 34

Utrop: 4 800 kr

Sonos Conect modell ZP90, snr. 100200-0E-58-26-30-7A-7, med nätkabel, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 1 200 kr

Sonos Conect Amp modell ZP120, snr. 100300-0E-58-34-27-68-B, med nätkabel, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 1 700 kr

Förstärkare Peachtree Audio modell iDecco, type: Integrated Amplifer, snr 0003485, små slitage, med nätkabel, en optisk kabel, två högtalarsladdar, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 3 600 kr

Elektronik Musik

Högtalare ett par Totem Rainmaker, power 20-100watt, impedance: 4 OHHM, snr: RMMA3996 + RMMA3933, lack och stötskador, intryckt på båda övre högtalarna (bakom nätet),Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 4 600 kr

Väska Gucci Ophidia GG shoulder bag, Beige/ebony GG Supreme canvas, bruna läder detaljer, snr E019836915, 23.5cm x 19cm x 8cm, bruksslitage

3 700 kr

Utrop: 2 100 kr