Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2023
Swiss Military by Chrono, herrur, stål, 42mm, solar/quartz, safirglas, stållänk, ref.nr. SMS34073
Klockor LIP
Raymond Weil Tango, damur stål 30x18 mm, quartz, safirglas, pärlemorurtavla med 8 dia i index , diamanter på boetten 32xca0,005ct åttkantsslipade, originallänk i stål med viklås, ref.nr. 5971, snr. K160963
Högtalare ett par Totem rainmaker, Power 20-100 watt, Impedance: 4 OHHM, snr. RMMA3932/ RMMA3997, kantstötta, små skador, visas och hämtas på Sefina Götgatan 34
Sonos Conect modell ZP90, snr. 100200-0E-58-26-30-7A-7, med nätkabel, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Sonos Conect Amp modell ZP120, snr. 100300-0E-58-34-27-68-B, med nätkabel, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Förstärkare Peachtree Audio modell iDecco, type: Integrated Amplifer, snr 0003485, små slitage, med nätkabel, en optisk kabel, två högtalarsladdar, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Elektronik Musik
Högtalare ett par Totem Rainmaker, power 20-100watt, impedance: 4 OHHM, snr: RMMA3996 + RMMA3933, lack och stötskador, intryckt på båda övre högtalarna (bakom nätet),Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.