Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2023
Carmoséhänge 18K brv 2,4g höjd: 20mm bredd: 12mm, med en safir ca7,75x5,75mm och diamanter 12xca0,05ct
Armband Bismarck 18K brv 15,2g längd: 19,5cm bredd: 5,5mm, med två berlocker, säkerhetskedja, armband stämplat Boliden guld
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Akustisk gitarr, Aria, modellnummer: A550, snr: 7295, mindre lackskada och stötskada, i mjukt fodral.Ej visning
Musikinstrument Övrigt
Elbas, Ibanez RD RoadGear, med lackskador och mindre stötskada, i mjukt slitet fordal.Ej visning
Vas, Studio Reiser, design: Lisa Reiser modell: Leopard vas, höjd: 24cm, bredd: 11cm, signerad: L. Reiser
Musikinstrument Övrigt
Semiakustisk Ukulele, Epiphone Les Paul, snr:16111305873, i mjukt fodral.Ej visning
Figurin, Lisa Larson Gustavsberg, Isbjörn ur serien Skansen stengods, höjd: 14cm, längd: 15cm spricka mellan bakbenenlängd:15cm,