Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2023
Affisch efter E Martins målning "Vue de Stockholm de la Chambre a coucher des Petits apartement De la majste de la Reine" ( utsikt från kungliga lägenhetens sovrum ...) inramad med glas, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Björn Krestesen (1951-), färglitografi, Spanska lekar III, numrerad 128/260, signerad och daterad -85, 18,5x28,5, i ram , Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Janne Dahl (1924-2006), etsning, Cadavre de poupéé, ea ex, signerad, 17x18cm, i ram, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Ernst Hällgren (1889-1944), originaletsning, Rådmansgatan, signerad , 28x24cm, i ram, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Ernst Hällgren (1889-1944), originaletsning, Bellmanhuset, signerad, 17x24,5cm i ram, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Surfplatta, Samsung Galaxy Tab S7, 128GB, modell:SM-T870, snr:R52R30QWQDY, med penna, laddare, kartong
Mobiltelefon Apple iPhone 13, 256GB, modell: MLQ63QN/A, IMEI: 351942838284162, laddare, I-cloud låst
Portabel Hårddisk, Samsung Portable SSD T5, snr: RFANA0LAYEY, med USB-sladd, i orginalförpackning, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Visa varaElektronik Övrigt
Hörlurar Marshall, slitna med sladd. Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgitarr Yamaha Revstar, modellnr: RSE20L, snr: IHZ213534, vänstersträngad, swift blue, med axelrem, mjukt fodral, liten stötskada.Ej visning
Mobiltelefon, Huawei P30 PRO, 128Gb, modell: VOG-L29, IMEI: 860945044336837. Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Visa varaParti Guld
Parti guld 18K tvåfärgat 13,7g, defekt, gravyr, innehåller skadade pärlor och små diamanter