761 - 780 av 999
1...383940...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2023

Klubbad för

Affisch efter E Martins målning "Vue de Stockholm de la Chambre a coucher des Petits apartement De la majste de la Reine" ( utsikt från kungliga lägenhetens sovrum ...) inramad med glas, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 350 kr

Björn Krestesen (1951-), färglitografi, Spanska lekar III, numrerad 128/260, signerad och daterad -85, 18,5x28,5, i ram , Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 375 kr

Janne Dahl (1924-2006), etsning, Cadavre de poupéé, ea ex, signerad, 17x18cm, i ram, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 125 kr

Ernst Hällgren (1889-1944), originaletsning, Rådmansgatan, signerad , 28x24cm, i ram, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 125 kr

Ernst Hällgren (1889-1944), originaletsning, Bellmanhuset, signerad, 17x24,5cm i ram, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 125 kr

Surfplatta, Samsung Galaxy Tab S7, 128GB, modell:SM-T870, snr:R52R30QWQDY, med penna, laddare, kartong

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Mobiltelefon Apple iPhone 13, 256GB, modell: MLQ63QN/A, IMEI: 351942838284162, laddare, I-cloud låst

3 900 kr

Utrop: 50 kr

Portabel Hårddisk, Samsung Portable SSD T5, snr: RFANA0LAYEY, med USB-sladd, i orginalförpackning, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

Hörlurar Marshall, slitna med sladd. Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

Elgitarr Yamaha Revstar, modellnr: RSE20L, snr: IHZ213534, vänstersträngad, swift blue, med axelrem, mjukt fodral, liten stötskada.Ej visning

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Mobiltelefon, Huawei P30 PRO, 128Gb, modell: VOG-L29, IMEI: 860945044336837. Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

Ring 18K vitguld 3,6g Ø16 med 2xca0,10ct

Utrop: 3 800 kr

Parti guld 18K 14,0g, defekt, innehåller stenar

Utrop: 7 000 kr

Herring 18K 4,8g Ø18¼

Utrop: 2 900 kr

Kedja Venezia 18K 6,1g längd: 59,5cm bredd: 1mm med springring

Utrop: 4 100 kr

Brosch/hänge 18K 9,4g höjd: 47mm bredd: 34mm med Camé

Utrop: 5 600 kr

Örhängen ett par 18K 4,2g höjd: 20mm med Camé, stoppers i gummi

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 18K tvåfärgat 13,7g, defekt, gravyr, innehåller skadade pärlor och små diamanter

Utrop: 7 000 kr

Certina 18K, manuell, defekt, med läderarmband

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K tvåfärgat 14,3g, defekt, innehåller stenar, gravyr

Utrop: 7 500 kr