Avslutad | Pant – Tisdag 14 mars 2023
Plånbok, Balenciaga, svart läder, guldfärgat emblem, 100 x 880 x 20 mm, nr. 601474 1000 V 532244, smärre bruksslitage
Ljusstakar, ett par, Gusum A2, mässing, höjd: 18 cm.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg, Rosenlundsgatan 4. Medtag kvitto vid hämtning.Betalas hos Kaplans. Ej visning
Ljusstake, en udda, mässing med lock, insats glas, Gusum 03, höjd: 12 cm. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg, Rosenlundsgatan 4. Medtag kvitto vid hämtning.Betalas hos Kaplans. Ej visning
Accessoarer Övrigt
Solglasögon, Michael Kors Ariana M2855S, svarta ramar, svarta glas, små repor, 001, 60 14, putsduk,
Accessoarer Övrigt
Solglasögon, Bvlgari, brunmelerade skalmar, bruna glas, fåtal repor, strass, 861-B, 502/73, 62 17, fodral
Accessoarer Övrigt
Solglasögon, Ray-Ban, Wings II, guldfärgade bågal, metal, bruna glas med små repor, liten spricka, fodral
Rolex, Oyster Perpetual, Datejust, 26 mm stål, automatisk, cal 2235, datum, referensnummer. 179160, serienummer. 03L30748, safirglas (nagg), Oysterlänk, mycket kortad, viklås (Easylink), repor, certifikat, augusti 2015, box, ytterkartong.
Silverbestick, S830, 736,2g, 12st bordsgafflar, gravyr "E", modell Gammal Dansk, 194 mm.
Silverbestick, S830, brv 840,6g, 12st bordsknivar, gravyr "E" modell Gammal Dansk, några avvikande blad.
Hänge 18K 13,6g, plakett med kvinlig relief, sitter något löst, tillverkad i Iran, höjd: 55 mm (inkl. ögla), bredd: 27 mm