Avslutad | Pant – Tisdag 14 mars 2023
Klubbad för
Klockor Bordsur
Jaeger-Le Coultre, Atmos, Cal 528-6, drivs av temperaturskillnad, defekt, små delar lösa, serienummer. 516770, bordsur, cirka 220 x 180 x 135 mm, gulmetall/glas, 70-tal. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg, Rosenlundsgatan 4. Medtag kvitto vid hämtning.Betalas hos Kaplans. Ej visning
Kuriosa, "Amerikanska Polisbrickor", "Los Angeles Police", metal, förgyllt i silver, med cerifikat
Hänge 14K 6,9g, sköldpadda, röda och vita stenar, höjd: 28 mm (inkl. ögla), bredd: 17 mm