481 - 500 av 1 236
1...242526...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 mars 2023

Klubbad för

Armband Bismarck S830 21,2g, längd: 18,5 cm, springring

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring i silver brv 17,8g Ø17, bärnsten

275 kr

Utrop: 300 kr

Ring 18K 4,4g, gravyr

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K 1,4g, bucklor/skador

Utrop: 650 kr

Ring S925 8,8g Ø16½, design av Ulla Holm, Göteborg, 2010, smärre slitage

125 kr

Utrop: 125 kr

Kedja Venezia S925 10,5g, längd: 61 cm, bredd: 2 mm, springring

Utrop: 175 kr

Ring S925 7,3g Ø16, repor/slitage

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 9,0g, hjärta/lås, slitage

Utrop: 75 kr

Hänge med kedja S925 4,2g, Efva Attling, "Little Feminine Pendant", ankarlänk, ställbar längd: 42,5 / 45,5 mm

325 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925 6,4g Ø17½, Efva Attling, "Little Twist Ring", smärre slitage

425 kr

Utrop: 475 kr

Ring S925 7,4g Ø15¼, Efva Attling, "Twosome Ring "

Utrop: 475 kr

Hänge med kedja S925 8,8g, Efva Attling, "Rose Petal", ormlänk, längd: 45,5 mm, springring

400 kr

Utrop: 150 kr

Ring S925 14,5g Ø16¼, Efva Attling, "From here to eternity", slitage/repor

200 kr

Utrop: 250 kr

Collier i brons, hänge med agat, Pentti Sarpaneva, Finland, ankarlänk, längd: 66 cm

425 kr

Utrop: 475 kr

Armband i brons, Pentti Sarpaneva, Finland, längd: 19 cm,

275 kr

Utrop: 300 kr

Kedja Ormlänk S925 4,8g, längd: 45 cm, bredd: 1 mm, springring, Italien

Utrop: 75 kr

Kedja Kullänk S925 5,4g, längd: 45 cm, bredd: 2 mm, springring

50 kr

Utrop: 75 kr

Kedja Kullänk S925 5,1g, längd: 45 cm, bredd: 2 mm, karbinhakelås

50 kr

Utrop: 75 kr

Kedja Ankar S925 8,3g, längd: 42 cm, bredd: 3 mm, springring

Utrop: 100 kr

Armring S925 24,6g, öppningsbar, buckla/skada

150 kr

Utrop: 175 kr