Avslutad | Pant – Tisdag 14 mars 2023
OMEGA, Seamaster Planet Ocean 42 mm, stål, Co-Axial chronometer, 600m/2000ft, datum, heliumventil, safirglas antireflex, vridbar glasring, länk stål viklås med dykförlängning, boett nr: 81796803 (ca 2007), ref: 2201.50.00, bruksskick - små repor runt om.
Carmoséring 18K vitguld 3,7g Ø17, ovaslipad HPHT behandlad (/färgförbättrad) diamant 0,97ct, "Fancy Yellow", gul - orange, GIA nr. 16843426 laserinristat på rondist, 36x ca 0,01ct briljantslipade diamanter
Hänge/brosh 18K brv 13,8g, med Camé, höjd: 55 mm (inkl. ögla), bredd: 40 mm, Ceson, Göteborg
Klockor Calvin Klein
Calvin Klein, armband/ur, ref K2J 235, 19mm, storlek M (innerdiameter 43 x 60 mm), kvarts, doublé, etui, manual.
Kedja, 14K, 1046,0g, Kejsarlänk, 74 cm, kistlås, 15,5 - 16 mm bred.
Visa varaSmycken Ring
Ring 18K 2,1g Ø18½, med diamant 1x ca 0,01ct, briljantslipad, citrin, ametist, blå topas, granat och peridot, [GHA]
Ring 18K vitguld 1,7g Ø19, med diamanter 1x ca 0,02ct, 6x ca 0,01ct, briljantslipade, [GHA]