701 - 720 av 1 065
1...353637...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 december 2022

Klubbad för

Muminmugg Arabia höjd: 8cm

Muminmugg Arabia höjd: 8cm

Muminmugg Arabia höjd: 8cm

Muminmugg Arabia höjd: 8cm

Muminmugg Arabia höjd: 8cm

Muminmugg Arabia höjd: 8cm

Muminmugg Arabia höjd: 8cm

Muminmugg Arabia höjd: 8cm

Muminmugg Arabia höjd: 8cm

Muminmugg Arabia höjd: 8cm

Muminmugg Arabia höjd: 8cm

Muminmugg Arabia höjd: 8cm

Muminmuggar mini Arabia 6st i förpackning

Skulptur Caramba Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda höjd: 9cm Ø: 11,5cm ej signerad

Pokal Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda höjd: 16cm Ø: 15,3cm ej signerad

2 Pokaler Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda Artist Collection höjd: 19-19,5cm signerade

Skål Clown Design Anne Nilsson Orrefors Ø: 19,3cm höjd: 6cm, signerad

Ljusstake Celeste Design Anne Nilsson Orrefors höjd: 30cm, nagg på ljushållaren, signerad

Ljusstake glas höjd: 22cm

Vas Tulipa Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda höjd: 15,5cm signerad