Avslutad | Pant – Tisdag 27 december 2022
Klubbad för
Skulptur Caramba Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda höjd: 9cm Ø: 11,5cm ej signerad
Visa varaUtgått
Pokal Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda höjd: 16cm Ø: 15,3cm ej signerad
Visa varaUtgått
2 Pokaler Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda Artist Collection höjd: 19-19,5cm signerade
Visa varaUtgått
Skål Clown Design Anne Nilsson Orrefors Ø: 19,3cm höjd: 6cm, signerad
Visa varaUtgått
Ljusstake Celeste Design Anne Nilsson Orrefors höjd: 30cm, nagg på ljushållaren, signerad